Beata Szydło świętuje urodziny

i

Autor: SUPER EXPRESS Beata Szydło świętuje urodziny

WAŻNA ROCZNICA

Beata Szydło nie mogła tego dłużej trzymać w sobie. "Dziś mija 7 lat od dnia, gdy...". Aż łza się w oku kręci

2022-11-13 10:35

Beata Szydło w 2015 roku stanęła na czele rządu Zjednoczonej Prawicy. To ona była twarzą zmian, które wprowadzała władza. Właśnie 13 listopada mija 7 lat od dnia, w którym Szydło została premierem. Przypominając sobie tamten dzień Beata Szydło już rano wrzuciła do Internetu wspominkowe zdjęcie i wpis.

Beata Szydło siedem lat temu została premierem

Beata Szydło w 2015 roku miała pełne ręce roboty. Najpierw zadbała o wyborczy sukces Andrzeja Dudy, z którym współpracował jako szefa sztabu wyborczego, a potem stała się główną twarzą PiS w drodze do wygrania wyborów parlamentarnych. To właśnie ona została też wskazana, jako kandydatka na premiera. Właśnie 13 listopada 2015 roku Szydło stanęła na czele polskiego rządu. Ta data szczególnie mocno zapadła w jej pamięci i europosłanka nie mogła dłużej czekać, by podzielić się wspomnieniem sprzed lat. Beata Szydło w niedzielę (13 listopada) już z samego rana opublikowała w mediach społecznościowych wpisy i zdjęcia nawiązujące do tej ważnej dla niej rocznicy: - Dziś mija 7 lat od dnia, gdy prezydent Andrzej Duda powierzył mi misję sformowania rządu. Rządu, który swoimi działaniami zmienił Polskę na plus, zawsze mając na względzie potrzeby Polek i Polaków - napisała z pewnością wzruszona Szydło. Pod wpisem Szydło na Twitterze od razu pojawiła się masa komentarzy.

Część osób napisała, że dziękuje Szydło za jej pracę, gdy była premierem, ale znaleźli się i tacy, którzy gorzko ocenili działania jej i jej politycznego środowiska: Jakoś nie widzę potrzeby świętowania tego dnia. To był początek procesu doprowadzenia Polski do ruiny; Rządu, któremu te pieniądze się po prostu należały; Dzień końca Polski, tolerancji, dobrobytu, nadziei na lepsze jutro. 1-szy dzień "Polski w ruinie""; Tak, od tego zaczął się upadek prawa, Sprawiedliwości, demokracji - to tylko kilka wpisów, które znalazły się pod postem Beaty Szydło. 

NIŻEJ ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA, KTÓRE POKAZUJĄ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ BEATA SZYDŁO.

Sonda
Jak wspominasz okres rządów Beaty Szydło jako premiera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany