Donald Tusk

i

Autor: Donald Tusk / Facebook Donald Tusk w Bytomiu na początku swojej trasy po woj. śląskim

Jest zdjęcie

Atak na ochroniarza Tuska! Ktoś rzucił w niego jajkiem

2023-04-17 21:35

Incydent na spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Białej Podlaskiej! Jak informuje reporter portalu Onet.pl, w byłego premiera ktoś rzucił jajkiem. Uderzony został ochroniarz szefa Platformy Obywatelskiej.

Donald Tusk w Białej Podlaskiej spotkał się z wyborcami wspólnie z Rafałem Trzaskowskim. Były premier zapowiedział rozliczenie rządzącej ekipy po wygranych wyborach, zaprezentował szefową kampanii wyborczej oraz komplementował obecnego prezydenta Warszawy. Szef Platformy Obywatelskiej mówił również o tym, jak niewiele brakowało w 2020 roku, by prezydentem Polski został Rafał Trzaskowski.  - Gdyby nie brudna gra wyborcza PiS, Trzaskowski nie byłby prezydentem Warszawy, tylko Polski - chwalił swojego kolegę partyjnego Tusk. Takich pochwał pod adresem Trzaskowskiego dawno nie słyszeliśmy z ust przewodniczącego PO. Prezydent Warszawy również punktował rządy PiS. - Oni nie są skuteczni. Najpierw tworzą problem, a potem próbują go rozwiązać. Są nieprofesjonalni - skwitował. 

Incydent przed spotkaniem

Tuż przed spotkaniem w Białej Podlaskiej doszło do incydentu. Ktoś rzucił w kierunku polityków PO jajkiem, oberwał ochroniarz Donalda Tuska. Informację podał dziennikarz portalu Onet.pl.

BABCIOWE? Niech się WYPCHA! Polacy pokłócili się o TUSKA! | Komentery
Nasi Partnerzy polecają