Szokujące doniesienia

Atak na biuro poselskie Mariusza Błaszczaka! Poleciały kamienie

2023-03-15 7:37

Nieznani na razie sprawcy zdewastowali biuro poselskie wicepremiera i ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Atak miał miejsce we wtorek, 14 marca, w biurze poselskim Błaszczaka w Legionowie. O sprawie poinformował na Twitterze rzecznik PiS Rafał Bochenek. - Dzisiaj co najmniej trzy kamienie z rąk nieznanych sprawców poleciały na szybę biura poselskiego wicepremiera Mariusza Błaszczaka - napisał Bochenek. Policja potwierdza te informacje.

Gdy nie mają argumentów merytorycznych, stosują argument siły i agresji... Opozycjo, przestań jątrzyć! Dzisiaj co najmniej trzy kamienie z rąk nieznanych sprawców poleciały na szybę biura poselskiego wicepremiera Mariusza Błaszczaka, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, w Legionowie - napisał na Twitterze we wtorek, 14 marca, po godz. 21 Rafał Bochenek, rzecznik PiS, dodając wpis: stop agresji. Bochenek dołączył trzy zdjęcia, na których widać zdewastowane okna, wybite okno i pełno szkła, a na jednym ze zdjęć dobrze widać potłuczone szkło na parapecie i leżący obok kamień - ślady po rzucaniu kamieniem w okna biura poselskiego Błaszczaka.

Kom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie potwierdza, że takie zdarzenie w lokalu przy ul. Jagiellońskiej w Legionowie miało miejsce. - Chwilę po 18 otrzymaliśmy informację o uszkodzeniu mienia w jednym z lokali na terenie Legionowa. W chwili zdarzenia w środku nikogo nie było - mówi w rozmowie z "Super Expressem" kom. Justyna Stopińska. Jak dodaje, na miejscu była grupa dochodzeniowo-śledcza. - Doszło do uszkodzenia mienia. Są prowadzone czynności w tej sprawie w celu tożsamości sprawców oraz dokładnych okoliczności zdarzenia - podkreśla kom. Stopińska w rozmowie z SE. Sprawcy lub sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Mariusz Błaszczak sprawdza się jako minister obrony narodowej?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają