Andrzej Duda lajkuje Roksanę Węgiel

i

Autor: Łukasz Gągulski/Super Express, Krzemiński Jordan/Akpa Andrzej Duda lajkuje Roksanę Węgiel

Andrzej Duda zobaczył Roksanę Węgiel na plaży! Jego reakcja powala

2021-09-20 14:46

Andrzej Duda nie tylko zajmuje się najważniejszymi sprawami w państwie – pozwala sobie na także na odrobinę relaksu w internecie. Prezydent korzysta między innymi z Instagrama. Ostatnio prezydent zobaczył tam zdjęcie Roksany Węgiel na plaży. Reakcja Andrzeja Dudy powala. Jak na głowę państwa była mocno nietypowa.

Andrzej Duda stara się być na bieżąco z mediami społecznościowymi. Chyba każdy pamięta, jak założył sobie konto na Tik Toku, popularnym szczególnie wśród młodzieży. Prezydent jest także zaznajomiony z Twitterem, gdzie często wrzuca swoje przemyślenia, oraz Instagramem. Ten drugi jest szczególnie interesujący, bowiem widać na nim, co lajkuje Andrzej Duda. Ostatnio polubił zdjęcie młodej piosenkarki, Roksany Węgiel, która pokazała zdjęcie z wakacji w Turcji. Leży na nim na mokrym piasku, odziana w niebieski kostium kąpielowy. Artystka z zamyślonym wyrazem twarzy spogląda w dal, a za nią widać błękitne morze odbijające promienie słońca. Nasuwa się pytanie, czy Roksana Węgiel zamiast chodzić do szkoły wyleguje się na plaży, czy zrobiła zdjęcie wcześniej i dopiero teraz je pokazała? Tego nie wiemy, jednak Andrzej Duda zdecydowanie docenił fotografię piosenkarki.

Zobacz: Wzruszający gest Andrzeja Dudy dla Roksany Węgiel. Chwyta za serce

Sonda
Jak oceniasz prezydenturę Andrzeja Dudy?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE