Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/ SUPER EXPRESS Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, dlaczego nie nosi obrączki. Powody zadziwiają!

2021-11-25 15:46

Aleksandra Kwaśniewska ma świetny kontakt ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Córka byłej prezydentowej, Jolanty Kwaśniewskiej co jakiś czas organizuje sesje pytań, na które w szczery sposób odpowiada fanom. Tym razem było podobnie. Poszło o obrączkę, której na palcu Kwaśniewskiej od pewnego czasu nie widać. Jaka jest tego przyczyna?

Aleksandra Kwaśniewska żyje w szczęśliwym związku z muzykiem, Kubą Badachem. Mimo, że córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie jest już na świeczniku, nadal może liczyć na zainteresowanie mediów i użytkowników internetu. Kwaśniewska dzieli się z obserwatorami częścią swojego życia, które ukazuje m.in. w zdjęciach zamieszczanych na Instagramie. Tym razem 40-latka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich od jakiegoś czasu pojawia się w komentarzach. Użytkownicy Instagrama, którzy obserwują konto żony Kuby Badach kolejny raz zapytali Aleksandrę o obrączkę, bowiem od dawna Aleksandra Kwaśniewska jej nie nosi. Znana ze swojej otwartości Kwaśniewska postanowiła ustosunkować się do powtarzających się zapytań na temat obrączki. 

Zobacz: Poznaliśmy sekret figury Aleksandry Kwaśniewskiej! Szok, że to tak proste

"To zabawne, jak wiele z Was mnie o to pyta. Ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi - zaczęła, następnie przechodząc do sedna i ujawniając, jak się okazuje, błahy powód, dla którego zrezygnowała ze ślubnej biżuterii" - przekazała kobieta i kontynuowała wątek. "Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam" - podsumowała. A właśnie o tę kwestię martwili się obserwatorzy doszukujący się w braku obrączki drugiego dna. 

Zobacz galerię. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Politycznie rząd działa słusznie, humanitarnie - bezdusznie
Sonda
Czy Aleksandra Kwaśniewska powinna nosić obrączkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE