Kwaśniewska

i

Autor: AKPA/Podlewski kwaśniewska

Córka prezydenta choruje

Aleksandra Kwaśniewska jest chora. Poprawia sobie humor filmikiem z wakacji

2022-11-18 18:38

Aleksandra Kwaśniewska poinformowała na Instagramie, że jest chora. Wyznaniu córki byłego prezydenta towarzyszy niecodzienne nagranie. Okazuje się, że filmik z wakacji poprawia jej humor i sprawia, ze czuje się lepiej – informuje plotek.pl.

Aleksandra Kwaśniewska w chorobie wspomina wakacje

Aleksandra Kwaśniewska po kilkuletniej przerwie od pracy w mediach, do telewizji powróciła w 2021 roku, zostając jedną z prowadzących wznowionego w TVN Style programu "Miasto kobiet". Dziennikarka cały czas jest aktywna aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się informacjami o tym, co dzieje się w jej życiu. W połowie listopada Kwaśniewska poczuła się gorzej, o czym również poinformowała w mediach społecznościowych – podaje plotek.pl. Wyznaniu prowadzącej "Miasta kobiet" zamiast zdjęcia z łóżka towarzyszył filmik z wakacji. Jak przyznała Kwaśniewska to właśnie wspomnienia o podróżach sprawiają, że czuje się lepiej.

Urlop w Portugalii

W czerwcu tego roku Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach odpoczywali w Portugalii. Jak wynika z wideo zamieszczonego przez dziennikarkę, urlop upłynął im na zwiedzaniu pięknych miejsc, odpoczywaniu nad brzegiem morza, zajadaniu lokalnymi potrawami i cieszeniu się słońcem. Widać, że wspomnienia cudownych wakacji poprawiają Kwaśniewskiej nastrój.

-"Jak zawsze w chorobie udałam się na emigrację wewnętrzną i przypominam sobie momenty, kiedy czułam się zgoła inaczej" - pisze dziennikarka. Dodała, że najlepiej czuje się, podróżując i zwiedzając świat. - "Więc wrzucam tu, żeby pamiętać, że życie bywa tak fajne, jak przejazd karuzelą na wesołej świni".

Sonda
Czy Twoim zdaniem Ola Kwaśniewska jest podobna do Scarlett Johansson?
Politycy od Kuchni - Paweł Kukiz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany