Aleksandra Kwaśniewska baluje na plaży

i

Autor: Instagram / Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska baluje na plaży

Aleksandra Kwaśniewska imprezuje na plaży. Pokazała "zdjęcie rozwodowe" [GALERIA]

2022-06-23 12:36

Aleksandra Kwaśniewska rzadko pokazuje w mediach społecznościowych, co u niej słychać, tym razem jednak zrobiła wyjątek! Córka byłej pary prezydenckiej pochwaliła się swoim wyjazdem do słonecznej Hiszpanii, gdzie wzięła udział w ślubie na plaży.

Aleksandra Kwaśniewska rozpoczęła lato z przytupem! Wyjechała do Hiszpanii, gdzie o woli może cieszyć się piękną pogodą. Nie pojawiła się tam jednak, by leniuchować, Została zaproszona na ślub swoich znajomych, który odbył się na jednej ze złotych plaż. Goście zebrali się blisko morza, wszyscy ubrali się w letnie, przewiewne stroje i obserwowali uroczą ceremonię. Część gości z kolei usiadła na rozłożonych kocach. To jednak nie koniec atrakcji! Aleksandra Kwaśniewska pokazała także, jak zajada dorodne krewetki skropione cytryną oraz jak spędza czas przy ogromnym basenie. Nie zabrakło także chwil, gdy po prostu spacerowała po plaży w zwiewnej sukience. Przy okazji odsłoniła wyjątkowo zgrabną nogę! Widać, że urodę odziedziczyła po mamie, Jolancie Kwaśniewskiej, choć sama pozostaje niezwykle skromna.

Sprawdź: Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? Projektant ocenia

Zdjęcie z plaży na pamiątkę kolejnego roku, gdy nie wyrobiła się z beach body do lata, a zaraz potem uznam, że już nie warto – napisała na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska mogła też podziwiać bajeczne widoki ze swojego apartamentu w hotelu. Cały czas mogła oglądać egzotyczne ogrody pełne palm, jakich próżno szukać w Polsce. Z pewnością ten wyjazd zapadnie w jej pamięci na długo!

Sonda
Lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?
Tak mieszka Aleksander Kwaśniewski. Niewiarygodnie piękna rezydencja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE