Szczere zwierzenia byłego prezydenta

Aleksander Kwaśniewski dla „Super Expressu”: U nas walentynki są codziennie!

2023-02-14 5:05

Aleksander (69 l.) i Jolanta ( 68 l.) Kwaśniewscy to bardzo zgrany życiowy duet. W tym roku była para prezydencka będzie obchodzić 44. rocznicę ślubu. Walentynki to idealna okazja, by zapytać o to, czy i jak Aleksander Kwaśniewski obchodzi święto zakochanych. – U nas walentynki są codziennie – mówi nam Aleksander Kwaśniewski. 

Śniadanie do łóżka

– Walentynki? My celebrujemy naszą miłość przez cały rok – mówi z rozbrajającą szczerością były prezydent. Jak? Śniadanie do łóżka, kwiaty bez okazji i wspólne wyjazdy – jednym tchem wymienia swoje sposoby na to, by temperatura w związku nie spadała. – Miłość nie cierpi nudy – dodaje z przekonaniem Aleksander Kwaśniewski.

Andrzej Duda zapowiada ofensywę. Wydał specjalne oświadczenie

Małżonkowie wciąż zaskakują się nawzajem nowymi pomysłami na wspólnie spędzony czas. Ostatnio szusowali razem na nartach w szwajcarskich Alpach. 

Miłość to poważna sprawa

– Żona jest najważniejszą osobą w moim życiu i ona musi to czuć. A ja wiem, że to ja jestem dla niej najważniejszy, i to się liczy. Jeden świąteczny dzień sprawy nie załatwi. Miłość trzeba potraktować poważnie. Miłość wymaga wysiłku i kto tego wysiłku nie podejmie, to przegra – mówi nam szczerze były prezydent.

Biedroń wygadał się na temat wspólnej listy Lewicy i PO. „Tusk poniesie karę”

I wydaje się, że ta recepta na szczęście u państwa Kwaśniewskich sprawdza się doskonale, i to już niemal pół wieku. – Kocham moją żonę! – podsumowuje z uśmiechem Aleksander Kwaśniewski. Taki mąż to prawdziwy skarb!

Politycy od Kuchni - Bartłomiej Wróblewski
Sonda
Obchodzisz walentynki?

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.