Jarosław Kaczyński, Radosław Aleksander Fogiel

i

Autor: Marek Zieliński, Tomasz Radzik Jarosław Kaczyński, Radosław Aleksander Fogiel

Ale z niego modniś! Znany projektant wyróżnił pracownika Kaczyńskiego

2019-10-11 12:25

Oto zwycięzcy wyborów… na najmodniejszego kandydata do Sejmu! Specjalnie dla „Super Expressu” projektant gwiazd – Daniel Jacob Dali ocenił fachowym okiem styl naszych polityków i wybrał złotą trójkę tych, którzy z trendami nie są na opak. - Do wyborów w Polsce pozostało już bardzo niewiele czasu. Specjalnie dla was przyjrzałem się tym z naszej sceny politycznej, którzy przywiązują sporo uwagi do swojego wyglądu zewnętrznego – mówi nasz ekspert.

Jego projekty wybierają zarówno światowe gwiazdy, jak choćby Paris Hilton, jak i nasze rodzime przedstawicielki show-biznesu, na czele z Magdą Gessler. Teraz Daniel Jacob Dali ocenia naszych polityków. Jak wyszło? Na szczęście znalazły się perełki! Przodują panie, ale na podium znalazł się również męski rodzynek. Jego wybór może być dla niektórych nie lada zaskoczeniem!

Joanna Mucha

i

Autor: Jan Bielecki/East News Joanna Mucha

Joanna Mucha
"Joanna Mucha zdecydowanie jest jedna z lepiej ubranych kobiet w polskiej polityce. Zawsze elegancko i szykowanie. Za każdym razem zaskakuje nas na nowo nie tylko ciekawymi tkaninami, ale również krojem projektów."

BARBARA DOLNIAK.

i

Autor: Facebook

Barbara Dolniak
"Jest barwną postacią i lubi bawić się moda. Nie boi się kolorów i doskonale radzi sobie w wyborze dodatków jak np. modnych ostatnio dużych naszyjników. Również w jej garderobie z łatwością o ciekawe wzorzyste tkaniny."

Ekspress Biedrzyckiej - Radosław Fogiel

i

Autor: TOMASZ RADZIK / Super Express

Radosław Fogiel
"Mógłby dać kilka wskazówek kolegom z polityki jak się ubierać z dużą klasą. Zawsze prezentuje się elegancko w modnych, dobrze dopasowanych garniturach. Także długa broda, którą nosi całkowicie wpisuje się w obecne trendy."

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany