Agata Duda

i

Autor: Andrzej Lange Agata Duda

Agata Duda oszaleje z radości. Jest potwierdzenie, to już pewne! Gratulacje!

2021-01-03 7:58

Co za fantastyczna i radosna nowina! Agata Duda z pewnością oszaleje z radości. Tym bardziej, że wszystko jest już pewne na sto procent, jest w końcu ostateczne potwierdzenie. Pierwsza dama teraz może zacząć przyjmować gratulacje. Co jak co, ale tego typu wiadomości nie słyszy się codziennie. Te informacje tylko mogą umilić Agacie Dudzie nowy rok!

Znany projektant mody Daniel Jacob Dali specjalnie dla „Super Expressu” stworzył ranking modowy 2020. - Mocny rok w polityce za nami. A co z modą? Czas na podsumowanie modowe w polityce - zapowiada Jacob Dali. Chyba już można się domyślić, do kogo należy pierwsza lokata!

Najlepiej ubrani 2020

1. Kolejny raz pierwsze miejsce bezapelacyjne należy się pierwszej damie. Agata Duda w 2020 na każdym publicznym wydarzeniu prezentowała się z ogromna gracją i wdziękiem. Czerwone czy różowe marynarki Dudy to istny hit tego roku. Kolorowe sukienki w duże kwiatowe wzory, czy czarna sukienka ze złotym akcentem zapewniają pierwszej damie tak wysoka pozycje w świecie mody.

2. Rafał Trzaskowski nie tylko dzielnie walczył o stanowisko prezydenta na nowa kadencję. Tak samo było przez cały rok w jego stylizacjach. Zasłużył każdym outfitem aby znaleźć się w tym zacnym gronie najlepiej ubranego polityka w tym roku. Ciekawe krawaty i śnieżnobiałe koszule to chleb powszedni dla prezydenta Warszawy. Nie można mu zaliczyć żadnej wpadki.

3. Chyba o żadnej Polce nie było tak głośno na całym świecie jak o Marcie Lempart. Działaczka w obronie praw kobiet zawsze pojawia się w strojach casualowych, które uwiarygadniały powagę spraw o jakie walczy. Moda ma wiele odsłon, a u Marty to właśnie jej własny styl któremu jest zawsze wierna.

- Chociaż lista tych „niemodnych” polityków jest bardzo długa to ja streszcza ja do trzech najgorzej ubranych – mówi Jacob Dali.

NIE PRZEGAP:Tak mieszka Tusk. Dla wielu osób to szok, nie tak to sobie wyobrażali

Najgorzej ubrani 2020

1. Jarosław Kaczyński kolejny rok z rzędu... Wszystko za duże i nieskładne. Te same płaszcze od lat, które jedyne na co się nadają, to na pozostawienie ich w szafie żeby zjadły je mole.

2. Krystyna Pawłowicz... Co tu dużo pisać! Absolutnie wszystko w czym się pojawia to duże nie. Nie było nigdy modne, nie jest i nie będzie.

3. Krzysztof Bosak nie ma kompletnie pojęcia co kryje się pod słowem moda. Nawet jego szaliki to coś, co mieści się w kategorii zapomnianych lat 90. Za dużo krat i wzorów paskowych dają mu miejsce w rankingu najgorzej ubranego polityka. Mdłe kolory swetrów czy kurtki niczym jak z polowania na kaczki nie wpisują nijak w obecne trendy.

NIE PRZEGAP: Niesamowite! Lech Wałęsa tuż przed Sylwestrem pokazał "ostateczne dowody" ws. Bolka. Płakać się chce...

Agata Duda oszaleje z radości. Jest potwierdzenie, to już pewne! Gratulacje!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają