Anna Maria Żukowska

i

Autor: BEATA GÓRKA/SUPER EXPRESS Anna Maria Żukowska

Poselskie obyczaje

Żukowska znów rzuca mięsem i poucza Millera. Ostry język w sieci

2024-04-02 21:40

"Owszem, skurwysyny. Nie trzeba się ukrywać za trzykropkiem, Panie Premierze, i tak wszyscy wiedzą, że Pan klnie. A jak tam odpowiedzialność za black sites? Wystarczy być po właściwej stronie, prawda?" - napisała w mediach społecznościowych posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska. W ostatnim czasie posłanka dość często używa niecenzuralnych słów w przestrzeni publicznej.

Anna Maria Żukowska i jej słowa 

Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska znów nie przebiera w słowach. Ostatnio przykuła uwagę swoją niecenzuralną wypowiedzią pod adresem marszałka Hołowni. Teraz w mediach społecznościowych znów publicznie użyła niecenzuralnych słów: "Owszem, skurwysyny. Nie trzeba się ukrywać za trzykropkiem, Panie Premierze, i tak wszyscy wiedzą, że Pan klnie. A jak tam odpowiedzialność za black sites? Wystarczy być po właściwej stronie, prawda?".

Tym razem Anna Maria Żukowska skierowała swoje słowa do premiera Leszka Millera, który jednym słowem zareagował na wpis dotyczący śmierci wszystkich siedmiu wolontariuszy World Central Kitchen. Wśród nich był Polak. Miller tak zareagował na to: "Sk...syny!".

Być może Leszek Miller klnie, ale Anna Maria Żukowska też potrafi rzucić mięsem, co już udowodniła, zwracając się do marszałka Szymona Hołowni: "Wyp....dalaj ze swoim spokojem".

QUIZ. Sobotnia ortografia. Trudne słowa na literę "w". Morderczy test językowy

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Wskaż poprawną pisownię:
Potrzebujemy SCHRONÓW na czas WOJNY. "Czeka nas CHAOS"