Pałac Prezydencki na wiosnę

i

Autor: HUBERT PETRYKOWSKI / KPRP

Zrób sobie ogród jak prezydentowa! Proste triki prosto z Pałacu Prezydenckiego

2022-04-01 5:05

Wiosna to czas, gdy wszystko rozkwita. Kwiaty zaczynają się pojawiać w przydomowych ogródkach, na działkach i na balkonach, ale często trudno się zdecydować, jakie rośliny wybrać. Nie ma lepszej inspiracji niż ogrody Pałacu Prezydenckiego!

O ogrody Pałacu Prezydenckiego dba cała ekipa profesjonalistów. Nie trzeba jednak mieć specjalistycznej wiedzy, by ozdobić swoją działkę niczym prezydentowa! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by wiedzieć, jakimi zasadami należy się kierować, a te są bardzo proste. Po pierwsze, ma być kolorowo! W ogrodach Pałacu Prezydenckiego zobaczymy chyba wszystkie możliwe barwy: biały, fioletowy, różowy… Nie ma żadnych ograniczeń! Po drugie, przy Pałacu zawsze znajdziemy sezonowe rośliny. Wiosną są to stokrotki, bratki, hiacynty i krokusy. Oczywiście nie trzeba się ich pozbywać latem! Niektóre z nich mogą się przydać w kolejnym roku, a część będzie kwitnąć aż do samego lata i są bardzo proste w uprawie. Ponadto rośliny jednoroczne są bardzo tanie więc spokojnie można kupić kilkanaście sztuk. Po trzecie, wsadzać kwiaty w kępach, a posadź je w rzędach. Na przykład linia w kształcie litery „S” przecinająca trawnik lub równy rząd wzdłuż chodnika. Ponadto, warto zainwestować w magnolie, które pięknie kwitną przez całą wiosnę, a do tego zniewalająco pachną! One też są obecne w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Te proste rady na pewno sprawią, że każdy ogród będzie wyglądał niezwykle elegancko. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia prosto z ogrodów przy Pałacu Prezydenckim.

Sprawdź: Tak mieszka teraz Agata Duda. Złocone meble, ogromne szafy. Aż dech zapiera!

Sonda
Chciałbyś/-ałabyś mieszkać w Pałacu Prezydenckim?
Ubierz się jak Agata Duda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE