Łukasz Szumowski

i

Autor: Marcin Wziontek/Super Express

Żona Szumowskiego to piękność! Zdjęcia nie kłamią. Ale z niego szczęściarz

2021-02-20 6:44

Ostatnio znów głośno jest o Łukaszu Szumowskim. Były minister zdrowia po długich miesiącach milczenia, udzielił kilku wywiadów. Tymczasem okazuje się, że polityk w swym domu ma prawdziwy skarb. To jego przepiękna żona – Anna. Wielu mężczyzn z pewnością może pozazdrościć byłemu szefowi zdrowia tak atrakcyjnej drugiej połówki. No cóż. Zdjęcia nie kłamią, Szumowski to prawdziwy szczęściarz.

Nic dziwnego, że gdy Łukasz Szumowski znów jest na fali popularności, pojawiają się pytania o jego prywatne życie. Między innymi kim jest jego ukochana żona – Anna Szumowska. Otóż tak jak mąż ma 49 lat, jednak trzeba przyznać, że ta filigranowa brunetka wcale nie wygląda na swój wiek. Orzechowe oczy, modna fryzura, sympatyczny uśmiech i zgrabna sylwetka – takiej pięknej żony byłemu ministrowi żona niejeden by pozazdrościł. Ale poza urodą, pani Anna ma też inne atuty. Z wykształcenia jest lekarką o specjalizacji anestezjologia. Małżonkowie poznali się na studiach na Akademii Medycznej w Warszawie.

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Łukasz Szumowski. To nie dom, to oaza! Nieźle się zdziwisz

Ale… zaczęło się od kłótni! - Na początku pokłóciliśmy się o Miłosza i Herberta – wyznawał w jednym wywiadów Szumowski. Mimo to, postanowili spróbować być razem. Nic dziwnego – doszli wszak do wniosku, że obaj są wielkimi poetami. Niedługo po ukończeniu studiów wyjechali do Indii. Tam zaczęli pracę dla hospicjum, założonego przez Matkę Teresę z Kalkuty. - Robiliśmy różne rzeczy. Mycie, karmienie, podawanie picia, a nawet różne drobne zabiegi medyczne. Nędza, niedożywienie, choroby i wszystko razem wzięte – opowiadał Szumowski. - Jeśli będziecie się razem modlić, będziecie razem – przepowiedziała Szumowskim Matka Teresa przed ich wyjazdem do Polski. Wkrótce potem zmarła. Oni zaś byli prawdopodobnie ostatnimi Polakami, którzy widzieli świętą.

ZOBACZ TEŻ: „Chopin i przyjaciele”. Wystawa czasowa w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie już dostępna!

Sonda
Czy chiałbyć, by Łukasz Szumowski powrócił na stanowisko ministra zdrowia?
Express Biedrzyckiej - Jacek Ozdoba: Nie jestem spokojny o koalicję rządzącą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE