Żona Piotra Kraśki

i

Autor: AKPA Żona Piotra Kraśki

Żona Piotra Kraśki ujawniła prawdę o swojej córce. "Jest dla nas nadzieja"

2022-01-14 12:08

Karolina Ferenstein-Kraśko ma wiele zajęć na głowie. Praca w rodzinnej stadninie z pewnością daje się jej we znaki, a mimo to zawsze ma czas, by spędzać czas ze swoimi dziećmi. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie wyjawiła kilka faktów dotyczących jej córeczki, Laury.

Żona Piotra Kraśki jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na bieżąco relacjonuje w nich najważniejsze wydarzenia z życia rodziny, opowiada o koniach i jeździe konnej oraz chwali się sukcesami dzieci. Tym razem postanowiła napisać o swojej córce, a przy okazji złożyć jej urodzinowe życzenia. - Ta młoda dama dzisiaj kończy 6 lat, urodziła się o poranku, to była czysta magia! Sto lat córeczko – napisała w poście. Karolina Ferenstein-Kraśko podzieliła się też pierwszymi zawodowymi wyborami dziewczynki. - Larcik ma plan zostać weterynarzem, baletnicą, prezydentem. Potrzeba nam takich silnych kobiet. Jest dla nas nadzieja – opisała. Dodała też zdjęcie córki, gdy ta kilka lat temu biegła zadowolona po trawie. - Teraz ma włosy trochę dłuższe, jakieś 120 cm – pochwaliła się dumna mama. W komentarzach od razu posypały się najlepsze życzenia dla Laury. „Sto lat, Larcik! Bądź radosna, pełna pomysłów i silna”, „Larciku, spełnienia marzeń, bądź w przyszłości kim tylko chcesz, najważniejsze, że sobą”, „Samych radości w życiu życzymy” – czytamy.

Sprawdź: Jolanta Kwaśniewska pokazała Agacie Dudzie, gdzie raki zimują! Druzgoczący cios

W naszej galerii możesz sprawdzić, co żona Piotra Kraśki ujawniła o ich małżeństwie: "Tragedia i płacz non stop" - kliknij w zdjęcie poniżej.

Sonda
Pamiętasz, kim chciałeś zostać, gdy dorośniesz?
Super Raport 13.01 (Goście: Jan Maria Jackowski - senator PiS oraz Jan Strzeżek - Porozumienie) Sedno Sprawy: Paweł Szrot
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE