Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko

i

Autor: SUPER EXPRESS Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko

Żona Piotra Kraśki POŻEGNAŁA SIĘ! "Dobra mina do złej gry". Wielkie poruszenie

2022-01-02 8:38

Piotr Kraśko ostatnio miał w swoim życiu fatalny okres. Wyszło na jaw, że prezenter "Faktów" TVN przez kilka lat jeździł samochodem bez ważnego prawa jazdy. W trudnych chwilach Kraśko może liczyć na piękną małżonkę - Karolinę Ferenstein- Kraśko, która właśnie w niesamowitym stylu się pożegnała ze starym rokiem. Wpis żony Piotra Kraśki na Instragramie wywołał prawdziwe poruszenie.

Piotr Kraśko w grudniu w rozmowie z "Super Expressem" przyznał się do tego, że przez sześć lat bezprawnie jeździł samochodami. Dziennikarz wydał też specjalne oświadczenie, w którym wyraził skruchę. "Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam" - napisał Piotr Kraśko. Życie jednak toczy się dalej - nie można stale myśleć o problemach. Pewnie dlatego Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła w kapitalnym stylu pożegnać 2021 roku. Jej zdjęcie wywołało prawdziwą furorę. "Prawie gotowa!!! Dobra mina do złej gry. Bye, bye 2021! - napisała na Instragramie. 

Dalsza cześć tekstu pod galerią "Historia miłości Piotra Kraśki"

CZYTAJ TEŻ: Piasek w końcu go pokaże! W Święto Trzech Króli. Klamka zapadła, wszystko gotowe

Użytkownicy mediów społecznościowych byli zachwyceni fotką Karoliny Ferenstein-Kraśko. Wpis skomentowała nawet Joanna Przetakiewicz. "Piękność" - oceniła jednoznacznie żonę Piotra Kraśki. Na pewno prezenter "Faktów" TVN ma wielkie szczęście, że trudnych chwilach może liczyć na tak wspaniałą małżonkę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE