Piotr Kraśko o swojej rodzinie: Jestem trudną osobą do życia

i

Autor: akpa Piotr Kraśko o swojej rodzinie: "Jestem trudną osobą do życia"

Żona Piotra Kraśki pokazała zdjęcie z córką. Wszyscy patrzą tylko na główkę dziewczynki

2021-12-04 8:16

Piotr Kraśko ma niebywałe szczęście! Nie tylko odnosi sukcesy zawodowe, ale też może pochwalić się piękną żoną i uroczą córką. Ostatnio obie pokazały się na wspólnym zdjęciu. Uwagę internautów od razu przykuła główka dziewczynki. O co chodzi? Będziecie zaskoczeni!

Piotr Kraśko z pewnością jest dumny ze swojej partnerki, Karoliny Ferenstein-Kraśko, która z zapałem rozwija swoją pasję do jeździectwa. Do tego nie zapomina zadbać także o siebie! Świadczy o tym najnowsze zdjęcie, jakie dodała na swój profil na Instagramie, gdzie odziana w czarny, prosty strój zachwyca lśniącymi włosami. Przytula się do niej córeczka Laura, którą widać tyłem, a z boku stoi ich ukochany pies i ze zdumieniem patrzy w obiektyw. - Długie i zdrowe włosy to nasz rodzinny skarb. Miałam inny plan, ale oczywiście Lara i Kiara koniecznie też chciały wystąpić – napisała Karolina Ferenstein-Kraśko. Na sielankowym ujęciu szczególną uwagę użytkowników Instagrama zwróciła dziewczynka, a konkretnie jej piękne, długie włosy, które sięgają aż do bioder. „Ale piękne ma Pani włosy, a Lara z pewnością odziedziczyła to po Pani”, „Jejku, ślicznie ma tę włoski, zazdroszczę, to będzie jak wizytówka”, „Piękne włosy ma Laura”, „Ale cudne włosy! LARA wymiata!” – czytamy w komentarzach.

Sprawdź: Żona Kraśki nie wytrzymała: "Moje dziecko...". Ciężko powtrzymać łzy

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak mieszka Piotr Kraśko z żoną.

Sonda
Podobają Ci się długie włosy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE