Żona Piotra Kraśki na plaży bez ubrań. U la la, co za widoki

2021-08-16 11:33
Karolina Ferenstein-Kraśko
Autor: WBF

Piotr Kraśko już od 12 lat jest mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko. Para tworzy wyjątkowo zgrany związek, w którym każdy realizuje swoje pasje. Żona dziennikarza kocha konie i oddaje się pracy w stadninie. Teraz jednak wybrała się na wakacje.

Piotr Kraśko po rozstaniu z pierwszą żoną, Dominiką Czwartosz, miał wiele szczęścia – poznał Karolinę Ferenstein-Kraśko, z którą wziął ślub w 2008 roku. Doczekali się trojga dzieci, dwóch synów i córeczki. Choć oboje dużą pracują, na wspólnych zdjęciach widać, że nadal bardzo się kochają. Karolina Ferenstein-Kraśko, choć jazda konna jest jej pasją, musiała znaleźć chwilę na odpoczynek i zdecydowała się na wyjazd z Mazur w bardziej egzotyczne miejsce. Teraz cieszy się ze złocistej plaży, błękitnego morza i cienia palm, gdzie ładuje akumulatory. Zazwyczaj paradująca w bryczesach i zwiewnych sukienkach żona Piotra Kraśki korzysta ze swobody - tym razem nie założyła ubrań! Pokazała zdjęcie z plaży, na którym siedzi tylko w czarnym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym na jedno ramię. Do tego założyła okulary przeciwsłoneczne i ozdoby na szyję. Trzeba przyznać, ze wygląda świetnie! Idealnie wpisuje się w wakacyjny widok za swoimi plecami. W odpoczynku towarzyszyła jej córka. Razem układały na plaży napisy z muszelek. W naszej galerii możesz zobaczyć więcej zdjęć z piękną żoną Piotra Kraśko!

Nie przegap: Żona Kraśki zdruzgotana. Chodzi o dzieci, apeluje do wszystkich

Żona Piotra Kraśki na plaży w stroju kąpielowym
Autor: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE