Żona Piotra Kraśki chciała zadać szyku. Porównania internautów zwalają z nóg

2021-10-05 13:27

Piotr Kraśko i jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, byli gośćmi na imprezie z okazji pierwszej rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinkego Rooyensa. Prezenter "Faktów" potrzebował chwili relaksu po ciężkim czasie, jaki przeszedł w ostatnim czasie w pracy, gdy ważyły się losy koncesji dla TVN24. Jego partnerka natomiast wykorzystała okazję, by zadać szyku.

Piotr Kraśko nie miał ostatnio łatwego czasu. W natłoku obowiązków, rozmów z politykami i stresu związanego z lex TVN oraz koncesją dla TVN24 udało mu się jednak znaleźć wolną chwilę i wybrał się z żoną na bal przebierańców. Właśnie tak Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili uczcić swoją pierwszą rocznicę ślubu. Na imprezie pojawiły się najważniejsze osoby ze świata polskiego show-biznesu, w tym właśnie Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko. Wydarzenie było tym bardziej wyjątkowe, że każdy uczestnik miał się przebrać za inne znane postaci i celebrytów: Joanna Przetakiewicz przebrała się za Jennifer Lopez, Rinke za Karla Lagerfelda, Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiła jako Sharton Tate, a Małgorzata Socha postawiła na stylizację jako Pretty Woman. Karolina Ferenstein-Kraśko nie zdradziła, kim się inspirowała, pokazała jednak swoje zdjęcia w balowej sukni z głębokim dekoltem od Gosi Baczyńskiej. Piotr Kraśko zaś wystąpił w eleganckim garniturze i muszce. Internauci od razu zaczęli zgadywać, za kogo mogła się przebrać jego żona. "Elsa z Krainy Lodu", "Zorza polarna", "Dancing Queen", "The Great Gatsby", "Sarah Jessica Parker" czy "dziewczyna Bonda" to tylko niektóre z powalających propozycji, jakie padały w komentarzach.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak mieszkają Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko.

W końcu Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła rozwiać wątpliwości fanów i wyjawiła, kim się inspirowali przy doborze strojów. - "Frozen" na życzenie mojej córki 🙂 Piotr James Bond... Jeśli już musimy się jednak tłumaczyć - napisała.

Sonda
Jak podoba Ci się suknia Karoliny Ferenstein-Kraśko?
Tak mieszka Przetakiewicz na święta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE