Jarosław Kaczyński, Marianna Schreiber

i

Autor: YouTube/Instagram Jarosław Kaczyński, Marianna Schreiber

Teraz to dopiero Kaczyński się wścieknie! Żona ministra PiS jest BISEKSUALNA!

2021-09-06 16:23

Marianna Schreiber zgłosiła się do programu "Top model" w tajemnicy przed swoim mężem, który jest ministrem w rządzie Mateusza Morawieckiego. Żona polityka PiS rozebrała się w TVN i coraz częściej i śmielej wrzuca do sieci swoje nagie zdjęcia. O aspirującej do roli celebrytki żonie polityka rozpisują się teraz wszystkie media. Wygląda na to, że Łukasz Schreiber będzie miał przez nią poważne problemy w pracy. W dodatku Marianna Schreiber wyznała właśnie, że jest biseksualna. Myślicie, że Jarosław Kaczyński już niebawem wezwie jej męża na dywanik?

Marianna Schreiber nieźle oberwała ze swój występ w "Top model". Udział żony polityka PiS w programie TVN jest kontrowersyjny również z uwagi ustawy, która uderza w tę telewizję. Swoją dezorientację wyraził dziennikarz Maciej Dowbor. Przypomniał, że kilka lat temu o żonie obecnego ministra zrobiło się głośno i to w niezbyt dobrym kontekście. Marianna Schreiber udostępniła zdjęcie dziewczyny, która miała na kolanach tęczową torebkę i umieściła wulgarny komentarz: "Won z mojego miasta!".

NIE PRZEGAP: Wiemy, czemu nie zawieźli Kozidrak na izbę wytrzeźwień! Jest oświadczenie policji!

- Czegoś tu nie kumam?! Pani jest żoną ministra w obecnym rządzie, który nie przepada za TVN, prawami kobiet, LGBT. Pani pochwaliła się kilka lat temu homofobicznym wpisem na socialach. Ale zupełnie jej to nie przeszkadza latać w samej bieliźnie, w tajemnicy przed mężem, w topowym programie TVN-u, w którym głównym prowadzącym jest zdeklarowany gej, a niektórzy uczestnicy głośno mówią o swojej transpłciowości czy niebinarności - napisał na Instagramie Maciej Dowbor.

Teraz to dopiero Jarosław Kaczyński się wścieknie! Marianna Schreiber wyznaje, że jest biseksualna!

Marianna Schreiber coraz śmielej poczyna sobie w sieci i każdy jej wpis odbija się szerokim echem w mediach. Miliony Polaków widziały już nagą żonę ministra PiS i mocno komentują jej wyznania. Internauci cały czas przypominają jej homofobiczny wpis sprzed lat. Nowa gwiazda programu "Top model" w końcu odniosła się do ich komentarzy. Stwierdziła, że nie może być homofobką, bo ma na swoim koncie lesbijskie związki i doświadczenia seksualne z kobietami.

NIE PRZEGAP: Marina Łuczenko aż się popłakała! Łamiącym się głosem wyjawiła, co dzieje się z jej synem!

- W 2018 roku byłam młodą mamą, która chciała przeciwstawiać się wszystkiemu... Temu, że miałam za mało męża w domu, że byłam sama… Że wiele razy było mi ciężko, że nikt mnie nie słuchał... Że nikt nigdy nie rozmawiał ze mną o seksualności. Chyba, jak każdy młody człowiek w wieku nastoletnim, szukałam swoich zainteresowań obiektem seksualnym. Przeżywałam większe i mniejsze miłości... Nie tylko z mężczyznami (pozdrawiam Ewę, z którą kontakt mam do dzisiaj) - wyznaje Marianna Schreiber na swoim Instagramie.

Łukasz Schreiber ma poważne i odpowiedzialne stanowisko, a kontrowersyjne poczynania jego żony z pewnością przysporzyły mu już wiele problemów. Myślicie, że już niebawem Jarosław Kaczyński wezwie go do siebie na dywanik?

NIE PRZEGAP: Miał być miesiąc miodowy, a tu taki DRAMAT! Małgorzata Opczowska miała WYPADEK!

Sonda
Czy żonie polityka wypada rozbierać się w TVN?

NIE PRZEGAP: Małgorzata Rozenek ma KRZYWE nogi?! Na widok tych zdjęć padniecie!

NIE PRZEGAP: Ola Kwaśniewska mocno o swojej bezdzietności! Szczera aż do bólu