Znany poseł PiS nie wytrzymał! Chciał poniżyć Bońka. Zobacz, do kogo go porównał

2021-06-15 11:49
Arkadiusz Mularczyk, Zbigniew Boniek
Autor: Tomasz Radzik, Paweł Jaskółka

Dostało się Zbigniewowi Bońkowi! Poseł PiS z Raciborza ostro skrytykował prezesa PZPN. Politykowi dostało się po fatalnym występie Polaków w pierwszym meczu EURO 2020. Arkadiusz Mularczyk winnego porażki 1:2 ze Słowacją widzi właśnie w Zbigniewie Bońku i jego decyzji o zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Polityk partii rządzącej najwyraźniej chciał mocno dopiec prezesowi PZPN, bo porównał go do największego wroga politycznego PiS. To nie pierwszy raz, kiedy Arkadiusz Mularczyk miesza sport z polityką.

Poseł PiS wściekły na Bońka

Arkadiusz Mularczyk dość specyficznie przeżył klęskę reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją.

Nie przegap: EURO 2020. Jak wypadną Polacy? Czarnecki pewny wyjścia z grupy, Czarzasty nie ma złudzeń

Wprawdzie nie dziwi złość na Zbigniewa Bońka, jednak poseł PiS postanowił zaatakować prezesa PZPN porównując go do... Donalda Tuska.

- Trudno nie widzieć podobieństwa w karierze Zbigniewa Bońka i Donalda Tuska. Kariera międzynarodowa kosztem spalonej ziemi w Polsce. Co Brzęczek robił gorzej od Sousy Zbigniew Boniek? - napisał.

Poseł PiS nie pierwszy raz odnosi się do Donalda Tuska w kontekście wydarzeń sportowych. Kilka miesięcy temu porównywał byłego premiera do... skoczków narciarskich.

Nie przegap: Poseł PiS powiązał Tuska i Turniej Czterech Skoczni. Odleciał dalej niż Małysz w Willingen

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja
Sonda
Euro 2020 - czy wierzysz, że Polska wyjdzie z grupy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE