Wybory 2020. Sztab Rafała Trzaskowskiego

i

Autor: Sebastian Wielechowski / SE

Zła wiadomość dla Trzaskowskiego. On na pewno go nie poprze w II turze. KONIEC ZŁUDZEŃ

2020-06-29 7:29

Wybory 2020. Przed drugą turą wyborów prezydenckich 2020 Rafał Trzaskowski jest w zdecydowanie gorszej sytuacji niż Andrzej Duda, który pierwsza odsłonę batalii o prezydenturę zdecydowanie wygrał. Na domiar złego jeden z popularnych kandydatów w wyborach 2020, który nie wszedł do drugiej tury na pewno nie poprze w niej Trzaskowskiego. Mało tego, powiedział kilka bardzo nieprzyjemnych słów dla kandydata Platformy Obywatelskiej.

Koniec złudzeń. Marek Jakubiak po pierwszej turze wyborów 2020 postawił sprawę jasno. Na jego wsparcie Rafał Trzaskowski na pewno liczyć nie może. - Jedno, co Polsce przykrego może się zdarzyć, to Rafał Trzaskowski prezydentem - podkreślił były poseł, który chyba nie był zaskoczy swoim słabym wynikiem (z badania exit poll Ipsos dla TVN, TVP i Polsatu wynikało, że zdobył 0,5 proc. głosów). - Ponad 100 tys. obywateli oddaje głos na człowieka, który nie jest pokazywany w mediach, nie ma mnie w artykułach prasowych - wskazywał. - Jestem logicznie myślącym człowiekiem i doskonale wiem, że bez dużych partii politycznych i setek tysięcy zwolenników takich wyborów w tak wielkim kraju się nie wygrywa - stwierdził.

CZYTAJ TAKŻE: Ksiądz WPAROWAŁ na wieczór wyborczy Dudy! Przyłapali go, miał koloratkę [WIDEO]

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki jest optymistą, jeśli chodzi o szanse Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich:

Marek Jakubiak dodał, że "ktokolwiek ma w swoim sercu trochę odpowiedzialności za los Rzeczypospolitej i chce powierzyć swój głos Trzaskowskiemu, to nich posłucha co mówił w kampanii prezydenckiej w Warszawie i co w Warszawie zrobił". To raczej nie był dla Trzaskowskiego komplement...

ZOBACZ TAKŻE: Mistrzowski ruch Rydzyka. Zakonnik WIELKIM WYGRANYM wyborów 2020. Ależ to przewidział!

Wieczór Wyborczy - 1 tura
Nasi Partnerzy polecają