Krążący system rozpoznawczy WARMATE

i

Autor: GRUPA WB

Spektakularna akcja Polaków

Zbierają na drony dla Ukrainy. "Warmate niszczy wrogów". Potrzeba 5 mln zł

2022-08-02 15:33

Polacy nie raz pokazali, że mają wielkie serca. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nasz wschodni sąsiad, czyli Ukraina, od kilku miesięcy walczy z agresją Federacji Rosyjskiej. Grupa Defence24 we współpracy z WB Electronics, ambasadą Ukrainy w Polsce oraz Fundacją Warsaw Enterprise Institute zbierają środki na amunicję krążącą Warmate z pakietem szkoleniowym i serwisem gwarancyjnym.

Zebrane pieniądze trafią na dedykowane konto Fundacji WEI i pozwolą na to, aby zakupić dwa zestawy Warmate (20 dronów). Jednak, aby się to udało, niezbędne jest zebranie 5 mln zł. Z pozostałych po zakupie dronów funduszy zostanie zakupiony sprzęt indywidualnej ochrony dla ukraińskich żołnierzy. Zbiórka w serwisie zrzutka.pl jest prowadzona we współpracy z ambasadą Ukrainy w Polsce, ale także producentem uzbrojenia i systemów bezzałogowych, czyli polską firmą WB Electronics. – Prowadzona przez nas zbiórka to nie tylko pomoc Ukrainie, lecz także promocja naszego rodzimego przemysłu zbrojeniowego! Zachęcamy do udziału w akcji, której celem jest wsparcie naszych sąsiadów z Ukrainy, do przekazywania datków na ten cel oraz popularyzacji zbiórki w mediach tradycyjnych i społecznościowych, w tym poprzez zakładanie tzw. „skarbonek” powiązanych tą zrzutką. Pomóżmy Ukrainie siłą polskiego przemysłu i skutecznością bojową polskich dronów Warmate! – apeluje prezes Zarządu Defence24 Piotr Małecki. Minister obrony narodowej Ukrainy docenia polski sprzęt. – Warmate w rękach naszej armii skutecznie niszczy wrogów – zapewnia Ołeksij Reznikow, minister obrony narodowej Ukrainy. Zbiórka potrwa do momentu uzbierania potrzebnych na cel środków.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/defence24

Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE