Zaskakujące wyznanie Marcina Najmana. Chodzi o Lecha i Marię Kaczyńskich

2021-11-29 18:28

Marcin Najman to znany sportowiec, który raczej nie wypowiada się na tematy polityczne. Wyjątkiem był jego niedawny wywiad, którego udzielił Monice Jaruzelskiej. Teraz Najman sięgnął po stare zdjęcie Lecha i Marii Kaczyńskich z córką i wnuczką. Ujawnił, co sądził kiedyś o parze prezydenckiej i jak na to patrzy teraz.

Marcin Najman to znany sportowiec. Mało kto łączy go z polityką, a tymczasem pięściarz interesuje się politycznymi tematami. Dowód na to dał jakiś czas temu, gdy zagościł w programie Moniki Jaruzelskiej. Wtedy Najman ostro zrecenzował Donalda Tuska: - Kiedyś byłem wpatrzony w Donalda Tuska. Wydawał mi się świetnym politykiem, takim genialnym... te jego zapatrzone oczy...taka mądrość tryskająca zewsząd. Wydawał mi się mężem stanu - mówił. Dziś patrzy na byłego premiera zupełnie inaczej i ma ku temu powody WIĘCEJ O TYM TUTAJ. Teraz Najman znów poruszył temat polityki, a konkretnie wspomniał tragicznie zmarłą w katastrofie smoleńskiej parę prezydencką, czyli Lecha i Marię Kaczyńskich.

Zaskakujące wyznanie Najmana. Chodzi o Lecha i Marię Kaczyńskich

Sportowiec wrzucił na swoje konto na Twitterze zdjęcie z czasów kampanii prezydenckiej w 2005 roku, na którym pozowali: Kaczyńscy oraz ich córka Marta Kaczyńska z malutką córeczką Ewą. - Dopiero po czasie, z perspektywy dzisiejszej, można dostrzec jak dobrym Prezydentem Polski był Lech Kaczyński i Pierwsza Dama, wspaniała kobieta - zaczął w poruszających słowach. Po czym dodał poważnie: - W tamtych czasach pozwoliłem sobie narzucić narracje main streamu i dopiero dziś dostrzegam jak było to podłe ze strony większości mediów. 

ZOBACZ>>>Konferencja ministra zdrowia: Nowe obostrzenia. Lista

Sonda
Zgadzasz się z opinią Marcina Najmana?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Na 99 procent żegnamy się z unijnymi pieniędzmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE