Marianna Schreiber

i

Autor: Instagram Marianna Schreiber

Marianna Schreiber o ABORCJI. Żona ministra z PiS wyjawiła prawdę. SZOK!

2021-09-20 8:31

Marianna Schreiber (28 l.) nie przestaje zaskakiwać! Żona ministra Łukasza Schreibera (34 l.) z PiS w rozmowie z „Super Expressem” przyznaje, że wspiera postulaty Strajku Kobiet. – Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – wyznaje nam Marianna Schreiber. Takie stanowisko w PiS może się nie spodobać, a przecież mąż gwiazdy "Top model" to członek rządu tej partii!

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła w show TVN „Top Model”. Żona Łukasza Schreibera wprost mówiła o tym, że udział w telewizyjnym programie jest sprzeczny ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Wszystko wskazuje na to, że to może być niejedyna różnica zdań miedzy państwem Schreiber.

Nie przegap: 

- Żona ministra Schreibera przerywa milczenie. "Mąż może powiedzieć..." [TYLKO U NAS]

- Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

Wśród wielu odważnych zdjęć, które Marianna Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych, znalazło się i takie z błyskawicą. Okazuje się, że początkująca modelka wspiera postulaty Strajku Kobiet dotyczące aborcji. – Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – powiedziała nam pani Marianna bez wahania.

Nie przegap: Marianna Schreiber. Żona ministra PiS na festiwalu LGBT!

Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych, to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu – zaznaczyła Marianna Schreiber.

Sonda
Kibicowałeś Mariannie Schreiber w "Top Model"?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem