Marianna i Łukasz Schreiber

i

Autor: AKPA, EAST NEWS Marianna i Łukasz Schreiber

Zapytali Schreibera o karierę polityczną żony Marianny Schreiber. Odpowiedź szczera do bólu

2022-05-17 9:55

Łukasz Schreiber jest ministrem w rządzie Mateusza Morawieckiego. Polityk pełni funkcję szefa stałego komitetu Rady Ministrów. Już na początku rozmowy w porannej audycji radia RMF FM, padło pytanie dotyczące żony ministra, Marianny Schreiber, która zakłada partię i chce wystartować w przyszłorocznych wyborach. Zapytany o plany żony Schreiber odpowiedział krótko.

Marianna Schreiber zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w programie "Top Model". Chociaż nie dostała się kolejnych etapów modowego programu, to wraz z zakończeniem tej przygody, nie zniknęła z mediów. Schreiber postanowiła iść własną drogą i wybrała ścieżkę kariery politycznej. Najpierw dyskutowała o najważniejszych tematach społeczno-politycznych jedynie w mediach społecznościowych z internautami, ale tego było jej mało. Marianna Schreiber wzięła się do dzieła i zapowiedziała powstanie własnej partii "Mam dość". Prężnie działa w tym temacie, spotyka się z Polakami i chce ich przekonać, by zaufali jej i jej pomysłom. Tydzień temu obyła się nawet konferencja partii "Mam dość". Pełna energii i odwagi Marianna Schreiber przyznała w czasie wydarzenia:

- Mam dość 2023 powstaje z moich własnych funduszy, inicjatywy i nieprzymuszonej woli. Jesteśmy partią liberalną, demokratyczną, proeuropejską. Chcemy zrzeszać osoby młode. Szerzymy konstytucyjne prawo do wolności, tolerancji, pluralizmu. W konsekwencji, szczególnie dbamy o kobiety i ich prawa - zapewniła.

Łukasz Schreiber zapytany o żonę Mariannę Schreiber i jej partię "Mam dość"

O polityczną drogę żony został we wtorek (17.05) zapytany na antenie radia RMF FM minister Łukasz Schreiber. Padło wprost pytanie, czy skoro żona ministra Marianna Schreiber zakłada partię opozycyjną, to on w następnych wyborach wystartuje z list Prawa i Sprawiedliwości, czy z list partii żony. - Niech pan nie żartuje... - odparł krótko na to pytanie polityk PiS. I dopytany, czy uważa, że jego żona zakłada partię dla żartu, dodał: - Nie będę tego komentował... I wyjaśnił, że jeśli będzie startował w najbliższych wyborach parlamentarnych, to jedynie z list PiS. W rozmowie wspomniano też małżonków Rokitów i ich historię, gdy to przez start Nelli Rokity z listy PiS, jej mąż Jan Maria Rokita zrezygnował z bycia w PO.

SPRAWDŹ: Była gwiazdą polityki. Co się dzieje z Nelli Rokitą, która kończy 64 lata i jak wygląda?

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ MARIANNY SCHREIBER I JEJ PIŁKARSKICH WYCZYNÓW. ZOBACZ KONIECZNIE! 

Sonda
Na miejscu polityka, z list której partii byś wystartował?
Express Biedrzyckiej - Krzysztof Kwiatkowski: Unijne pieniądze się oddalają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE