Zagrozili mu śmiercią. Znany poseł odebrał obrzydliwy telefon: Zaje***my Cię maczetą

2022-02-04 11:35
Paweł Szramka
Autor: FACEBOOK/ @SzramkaPawel & PIOTR MOLĘCKI/ EAST NEWS Paweł Szramka

Poseł koła poselskiego Polskie Sprawy, Paweł Szramka ( 33 l.) stał się celem ataków. Jednak to nie pierwszy raz, gdy młody polityk dostaje groźby pod swoim adresem. Wcześnie doświadczył ohydnego ataku. " Kilka minut temu odebrałem telefon z groźbami oraz obelgami. Nieznajomy głos, dzwoniący z numeru Paulina Matysiak zadzwonił dwa razy. Koleżanka Posłanka nic o tym nie wiedziała. Po chwili z mojego numeru wykonany został podobny manewr w Jej stronę" - pisał wówczas Szramka.

Paweł Szramka ( 33 l.) doświadczył brutalnego ataku. Do werbalnej agresji doszło nie pierwszy raz. Już w styczniu młody polityk odebrał dziwny telefon. O czym informował wówczas za pośrednictwem Facebooka.

"Kilka minut temu odebrałem telefon z groźbami oraz obelgami. Nieznajomy głos, dzwoniący z numeru Paulina Matysiak zadzwonił dwa razy. Koleżanka Posłanka nic o tym nie wiedziała. Po chwili z mojego numeru wykonany został podobny manewr w Jej stronę" - pisał wówczas poseł na co dzień związany z kołem poselskim Polskie Sprawy.

Od tamtego telefonu minął jakiś czas. Jednak dowiadujemy się, że poprzednie połączenie nie było jednorazowe. Paweł Szramka stał się bowiem celem ataków. Tym razem również mu grożono. Paweł Szramka zamieścił w sieci nagranie głosowe, na którym słychać jak nieznany głos grozi mu śmiercią.

"(...) Będziemy wysyłać dopalacze Inpostem do końca świata(...). Zamordujemy Cię, Ty samobójco. To jest mafia dopalaczowa. Za**emy Cię maczetą" - usłyszał Paweł Szramka. Na razie nie wiadomo, kto telefonował do posła. Na pewno jednak nie był to właściciel numeru, z którego dzwoniono do polityka. O czym zresztą sam napisał na Facebooku. 

Szokujący wypadek u Mariana Banasia. Pracownik ledwo uszedł z życiem! Mamy ZDJĘCIA!

Super Raport 03.02 (Goście: Marcin Kierwiński - PO oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak
Sonda
Czy Paweł Szramka jest według Ciebie dobrym politykiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE