Hanna Lis

i

Autor: Gałązka/AKPA

Wyszła na jaw prawda o Hannie Lis! Tylko najbliżsi wiedzieli, długo o tym nie mówiła

2021-12-02 21:14

Hanna Lis bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Nie boi się w ostrych słowach komentować bieżących wydarzeń w Polsce w swoich profilach w mediach społecznościowych, a szczególnie dużo uwagi poświęca pandemii Covid-19. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

Hanna Lis jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i uważnie dobiera treści, które prezentuje przed szerszą publicznością. W swoim ostatnim poście na Instagramie ujawniła kilka faktów ze swojego życia, o których do tej pory wiedzieli zapewne tylko jej najbliżsi i przyjaciele. - Wychowałam się we Włoszech, nie mogę wiec nie kochać pasty i kawy. Ten kto ich nie ubóstwia ma zresztą nikłe szanse na udane życie towarzyskie w Italii, bo dwie najczęściej słyszane na ulicy frazy to „ci facciamo uno spaghetti” (chodź, zrobimy sobie spaghetti)? „Ci prendiamo un caffè?” (idziemy na kawę)? – napisała. Jak się okazuje, Hanna Lis jest też ogromną fanką picia kawy. - Jestem niepoprawną espressiarą, co zostało uwidocznione na załączonym zdjęciu – dodała w poście. Jednak dziennikarka lubi nie tylko mocne smaki, ale też słodkie, łagodne cappuccino, a w swojej kuchni ma całą kolekcję różnych wariantów smakowych tego napoju.

Sprawdź: Żona Piotra Kraśki pokazała zdjęcie z córką. Uwagę wszystkich przykuła główka dziewczynki

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Hanna Lis! - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Czy lubisz Hannę Lis?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE