Agata Duda

i

Autor: KPRP

Wystrojona Agata Duda zaprosiła gości! Było sporo roboty

2021-12-10 14:33

Agata Duda, tak jak i inne Polki, rozpoczęła przygotowywania do okresu świątecznego. W końcu trzeba wystroić Pałac Prezydencki! Było z tym sporo roboty. Pierwsza dama zaprosiła do pomocy wyjątkowych gości, a tego sama się wystroiła. Uwag wszystkich przykuwają jednak bombki. Rozmiar robi wrażenie.

Agata Duda jak zwykle zadała szyku. Do ubierana choinki 9 grudnia sama wybrała dla siebie bluzkę z dłuższym rękawem. Wzór czerwonych cętek świetnie kontrastował z czarnymi spodniami, nadając jej drapieżnego, ale też eleganckiego wyglądu. W pałacu pojawili się także uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu, którzy nie tylko ubierali choinkę razem z pierwszą damą, ale też samodzielnie przygotowali przepiękne bombki. Wymalowali na nich anioły inspirowane freskami z Monasteru Przenajświętszej Bogurodzicy w Supraślu. Od razu zrobiło się świątecznie! W naszej galerii możecie je dokładnie obejrzeć.

Sprawdź: Dorota Wellman publicznie upokorzyła Agatę Dudę? Padły wyjątkowo ostre słowa

- Bardzo imponuje mi, że zdecydowaliście się nawiązać do fresków z Supraśla. Razem z aniołami przywieźliście to, co najcenniejsze: wspaniałe dziedzictwo i tradycję Waszej małej ojczyzny. Doceniam, że czujecie silny związek z miejscem, w którym na co dzień mieszkacie i żyjecie - powiedziała Agata Duda. Jak stwierdziła, cieszy się, ze goście Pałacu Prezydenckiego będą mogli podziwiać na drzewku talent młodzieży i sztukę z ich rodzimych okolic.

Zobacz: Odkopała stare zdjęcie Agaty Dudy. Aj, aj, pierwsza dama nie będzie zachwycona

Sonda
Ubrałeś już swoją choinkę?

Choinki nie da się nie zauważyć - stoi w Sieni Wielkiej Pałacu Prezydenckiego, by każdy mógł nacieszyć nią oko. Poza dużymi bombkami ozdobiły ją lampki i sznurki czerwonych koralików. Drugiej takiej na pewno nie znajdziecie!

Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany