Jarosław Kaczyński ogłosił jedynki list PiS

i

Autor: Screen/TT PiS

Pojawi się Kaczyński

Wydały się szczegóły konwencji PiS! Czego można się spodziewać?

2023-09-30 17:03

PiS szykuje się do swojej konwencji, która odbędzie się już 1 października w Katowicach. Na miejscu pojawi się prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Czego można się spodziewać? Wydały się szczegóły!

Konwencja PiS to ambitne przedsięwzięcie, które będzie rywalizowało z Marszem Miliona Serc, organizowanym przez lider PO Donalda Tuska. To, co zostanie powiedziane, może mieć znaczący wpływ na wybory parlamentarne, które odbędą się zaledwie dwa tygodnie po tych wydarzeniach.

Jak informuje portal wPolityce, konwencja odbędzie się w katowickim „Spodku”, a hasłem przewodnim będzie „Bezpieczna Polska”, korespondująca z hasłem wyborczym PiS-u – „Bezpieczna Przyszłość Polaków”.

- To wynika z całej linii kampanii PiS, która toczy się pod hasłem „Bezpieczna Przyszłość Polaków”. Konwencja ma charakter mobilizacyjny dla struktur partii na ostatniej prostej kampanii, ma dać energię do intensywnej kampanii bezpośredniej. PiS zdaje sobie sprawę, że dotarcie z bezpośrednim przekazem do wyborców jest kluczowe dla wyniku tych wyborów – mówił informator portalu.

Jak wskazuje wPolityce, podczas konwencji ma zostać poruszona kwestia referendum i jego istotnej roli dla przyszłości Polaków. Na konwencji ma się pojawić Jarosław Kaczyński i inni liderzy jego ugrupowania. Portal podał także, ze wewnętrzne sondaże PiS-u dają im szansę na samodzielne rządy.

Quiz Sprawdź swoją wiedzę na temat PiS!

Pytanie 1 z 14
Kto założył partię Prawo i Sprawiedliwość?
Express Biedrzyckiej - MICHALIK, WRÓBEL, SZYDŁOWSKA-KALUKIN - RUNDA 2
Nasi Partnerzy polecają