Jarosław Kaczyński

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Wyciekły informacje ze spotkania z premierem. Nagle pojawił się Kaczyński! To wszystko zmienia

2022-01-25 15:45

Joanna Senyszyn (73 l.) przekazała, że na wtorkowym (25 stycznia) spotkaniu z premierem, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawił się prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński (73 l.). Według doniesień miał on zaproponować pociąganie do odpowiedzialności osoby niezaszczepione.

“Prezes Kaczyński zaczął od stwierdzenia, że art. 38 dotyczy nie tylko ochrony życia poczętego i w związku z tym proponuje ustawę o szczególnych zasadach ochrony życia obywateli w okresie pandemii oraz stosowanie odpowiedzialności niezaszczepionych z kc i kpc" - napisała na Twitterze Joanna Senyszyn.

Obecność Kaczyńskiego na spotkaniu jest zaskakująca. Według wcześniejszych informacji PiS mieli reprezentować  Ryszard Terlecki (73 l.), Anita Czerwińska (53 l.) i Tomasz Latos (58 l.). 

Według informacji Radia Zet Kaczyński ma zamiar wyrzucić do kosza projekt ustawy autorstwa posła Czesława Hoca (68 l.) i zaproponować nowe rozwiązania.

Sedno Sprawy - Tomasz Siemoniak
Sonda
COVID-19 zbiera śmiertelne żniwo. Czy to skłoniło Cię do zaszczepienia się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE