Detektyw Rutkowski

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Detektyw Rutkowski

Wybory 2020. Detektyw Rutkowski UJAWNIA na kogo ZAGŁOSUJE w drugiej turze. Zaskoczenie?

2020-07-07 6:14

To już ostatnia prosta kampanijnej walki o głosy Polaków. Wśród tych, którzy 12 lipca pójdą do urn są także znani Polacy. Na kogo oddadzą swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich? Tym razem „Super Express” zapytał o to generała Wojska Polskiego w stanie spoczynku i byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego – Stanisława Kozieja (77 l.) oraz najsłynniejszego detektywa w Polsce – Krzysztofa Rutkowskiego (60 l.).


Krzysztof Rutkowski, detektyw
Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata PO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim, a rządem.


Gen. Stanisław Koziej

Będę głosował na Rafała Trzaskowskiego. Bardzo krytycznie oceniam prezydenturę Andrzeja Dudy pod względem jego zwierzchnictwa nad armią. Dlaczego Trzaskowski? Znam jego program, znam jego doradców. Myślę, że będzie realizował program, w którym znajdzie się wiele moich postulatów, dotyczących zarządzania siłami zbrojnymi. Liczę, że zgodnie z zapowiedziami odpartyjni sprawy zarządzania armią i sprawami bezpieczeństwa Polski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 6 VII (gość: Kaleta)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany