Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Wszystkie najpiękniejsze kreacje Aleksandry Kwaśniewskiej w 2021 roku!

2021-12-30 15:28

Aleksandra Kwaśniewska to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych kobiet związanych z polską polityką. Zawsze, gdy pojawia się na wielkich wyjściach, wygląda oszałamiająco! Gdy zaś pokazuje się z bardziej prywatnej strony, też wygląda dobrze. Jak można podsumować jej rok 2021 w kontekście mody? - Osobiście oczarowała mnie swoim stylem - mówi nam projektant Daniel Jacob Dali.

Aleksandra Kwaśniewska ma ogromne poczucie stylu, klasę i szyk. Nic dziwnego, z pewnością dobry gust odziedziczyła po mamie, Jolancie Kwaśniewskiej, która od lat uchodzi w Polsce za ikonę mody. Wszyscy dokładnie pamiętamy, jak będą pierwszą damą, Kwaśniewska wyznaczała modowe trendy, a Polki chciały wyglądać, tak jak on: nosić podobne kreacje i fryzury "na prezydentową". Z biegiem lat była pierwsza dama nadal uchodzi z wzór, a i córka przejęła po mamie dobry styl. Aleksandra Kwaśniewska w tym roku zabłysła. W mijającym 2021 roku powróciła na ekrany telewizorów, jako jedna z prowadzących program "Miasto Kobiet", do tego odniosła sukces wraz z mężem, Kubą Badachem i została uhonorowana platynową płytą. Kwaśniewska więcej bywała na salonach, a co za tym idzie, częściej mogliśmy podziwiać jej stylizacje na ściankach. O opinię na temat najlepszych kreacji Aleksandry Kwaśniewskiej w mijającym 2021, poprosiliśmy projektanta Daniela Jacoba Dalego. Specjalista od mody nie ma wątpliwości, to był rok Kwaśniewskiej!

Najpiękniejsze kreacje Aleksandry Kwaśniewskiej w 2021 roku! "Zaskoczyła nas na wielki plus"

- Aleksandra Kwaśniewska, córka uwielbianej byłej pary prezydenckiej, przeszła przemianę stylu, ale w znacznie silniejszej formie. Zazwyczaj pamiętamy ją ubraną bez znacznego wkładu stylu, ale w ostatnich miesiącach zaskoczyła nas na wielki plus! Osobiście oczarowała mnie swoim stylem. Zdobne sukienki czy kostiumy z cekinowymi dodatkami, elementy dużej modnej kraty, mała czarna, to wszystko tworzy efekt, który pasuje jej jak ulał i zdecydowanie druga połowa 2021 należała do Aleksandry. Wielka zmiana w jej wydaniu uwydatniła jej naturalne piękno - mówi nam Daniel Jacob Dali. 

SPRAWDŹ>>>Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Zobaczcie najpiękniejsze kreacje Aleksandry Kwaśniewskiej z 2021 roku w naszej galerii. Kliknijcie w zdjęcie niżej.

Sonda
Podoba Ci się styl Aleksandry Kwaśniewskiej?
Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: PiS upaja się podsłuchami. Zbliżamy się do piekła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają