Jarosław Kaczyński - 2016

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Jarosław Kaczyński - 2016

Wróżka Salomea o przyszłości Kaczyńskiego. ZATRWAŻAJĄCE przepowiednie [SPRAWDŹ]

2019-07-29 7:04

W cuglach wygrywa PiS, za nim jest PO, a później długo długo nic. Sondaże poparcia dla partii politycznych bywają kapryśne. Jak będzie naprawdę? Specjalnie dla Czytelników „Super Expressu” wróżka Beata Aleksandra Salomea Dzięcioł (43 l.) odsłania, co po nadchodzących wyborach dla Polski przygotował los!

Jeśli wierzyć lipcowym przewidywaniom pracowni IBRiS, koalicja Wiosny, SLD i Lewicy Razem dostanie się do Sejmu nawet z wynikiem 12,3 proc.! Tymczasem wróżka Salomea spojrzała w karty i okazało się, że nie ma jednak najlepszych informacji dla Włodzimierza Czarzastego (59 l.) oraz jego kompanów. – Albo nie wejdą wcale, albo zyskają niewielu posłów – mówi nam wróżka. I choć Salomea nie ma wątpliwości co do wygranej PiS, ostrzega Jarosława Kaczyńskiego (70 l.)! – Ze względu na stan zdrowia, prezes PiS nie będzie miał spójnych wizji politycznych – mówi nam Salomea. Zwraca uwagę, że lider partii rządzącej powinien zadbać o zdrowie. Jak twierdzi, Jarosław Kaczyński ma wokół siebie złych doradców, którzy nie dają mu odpocząć. Ten polityk może się wykończyć!opowiada bardzo poważnie wróżka. Nie ma jednak wątpliwości, że nawet bez prezesa PiS przetrwa!

Jak wróżka widzi najbliższą polityczną przyszłość lidera PO Grzegorza Schetyny (56 l.)? – To mądry człowiek, ale do tego niebezpieczny. Lepiej niż jako polityk odnalazłby się jako artysta lub wynalazca – twierdzi Salomea. Jak mówi, szef PO może być spokojny o dalszy rozwój swojej kariery. – Z czasem jego wpływy będą tylko rosnąć – usłyszeliśmy. 

Co czeka polityków? Wróżka Salomea przepowiada!

Mateusz Morawiecki (51 l.), premier "Na pewno nie uda mu się zastąpić Jarosława Kaczyńskiego"

Włodzimierz Czarzasty (59 l.), szef SLD: "Potrafi iść na kompromis, jeśli chodzi o poglądy jest trochę jak chorągiewka"

Jarosław Kaczyński (70 l.), prezes PiS: "Będzie musiał zrobić porządek w życiu osobistym i zadbać o zdrowie"

Grzegorz Schetyna (56 l.), lider PO: "Ma dużo siły witalnej i seksualnej. Więcej szczęścia niż rozumu"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE