Kinga Duda zostanie prezydentem?

i

Autor: redakcja se Kinga Duda zostanie prezydentem?

Kinga Duda zostanie prezydentem? Wróżka przepowiada przyszłość córki Andrzeja Dudy

2020-09-19 6:10

Kingę Dudę (25 l.) okrzyknięto polską Ivanką Trump (39 l.). W sierpniu została doradcą społecznym prezydenta Andrzeja Dudy (48 l.). Córka prezydenta zrezygnuje z kariery prawniczej i zajmie się polityką? - Kinga Duda w roli doradcy sprawdzi się doskonale. Jest osobą pomysłową i kreatywną, co przejawiać się będzie w formie nietuzinkowych i mało oczywistych rozwiązań – przepowiada wróżka Cesaria.

W gwiazdach widać, że poza obowiązkami dotyczącymi funkcji doradcy córka prezydenta będzie działała szerzej na polu społecznym, m.in. włączając się w akcje charytatywne. Dzięki temu szybko zyska sympatię i zdobędzie takie grono zwolenników, by wygrać wybory. - Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi – tłumaczy wróżka Cesaria.

Kinga Duda jest prawniczką, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law w Waszyngtonie. Ma dopiero 25 lat, ale zdobywała już doświadczenie zawodowe w krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim.

TWO