Ziemkiewicz żegna znanego polityka. Padły wzruszające słowa

i

Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE Ziemkiewicz żegna znanego polityka. Padły wzruszające słowa

Wow! Żona Rafała Ziemkiewicza to znana aktorka. Grała w kultowym serialu!

2021-06-13 5:34

Rafał Ziemkiewicz jest jednym z najbardziej charakterystycznych publicystów w Polsce. Codziennie raczy swych obserwatorów na Twitterze swymi przemyśleniami, niejednokrotnie wkładając kij w mrowisko. A co wiemy o życiu prywatnym Ziemkiewicza? Wielu zapewne się zdziwi, że żoną publicysty jest znana polska aktorka. Telewidzowie mogą ją kojarzyć z wielu znanych produkcji, w tym z kultowego serialu „Graczykowie”. W naszej galerii zobaczysz, jak wygląda żona Rafała Ziemkiewicza.

Kim jest żona Rafała Ziemkiewicza? To aktorka Aleksandra Ciejek. Na koncie ma wiele ról w znanych filmach i serialach. W „Graczykach” grała Rysię, czyli żona Buły (w tej roli Paweł Wawrzecki). Małżonka publicysty grała także w Na Wspólnej, Złotopolskich, czy Plebanii. W tym ostatnim serialu wcieliła się w rolę żony czarnego charakteru – Janusza Tracza. Ale to nie wszystko! Ciejek była również prowadzącą dwójkowego reality show „Rodzina sama w domu”, występowała też w programie dla dzieci „Budzik”. Pamiętacie tę panią Ewę, właścicielkę kotów? To właśnie ona! Ziemkiewicz i Ciejek są małżeństwem ze stażem godnym pozazdroszczenia – dwie dekady razem to już coś. Małżonkowie często pojawiali się na bankietach, galach, czy imprezach branżowych. Para doczekała się dwóch córek -Zofii i Marii. Co ciekawe, Ciejek jest drugą żoną Ziemkiewicza. - Fakt, żyję z drugą żoną. Od 19 lat. Tworzymy udaną rodzinę i wychowaliśmy córki. Z pierwszą, „kościelną”, byłem 14 lat. W sumie nuuuda... - pisał w 2019 roku na Twitterze.

Super Raport 10.06 (Goście: Witold Waszczykowski - eurodeputowany PiS, były szef MSZ, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk - Lewica) Sedno Sprawy: Julia Pitera
Sonda
Czy czytałeś książki Rafała Ziemkiewicza?