Sylwia Spurek żąda zakazu reklam mięsa i nabiału.

i

Autor: Adam Feder Sylwia Spurek zaprasza Kaczyńskiego na schabowego bez mięsa!

Wojna o kotlet. Spurek chce zakazać schabowego. Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-02-22 10:50

Europosłanka Zielonych Sylwia Spurek żąda zakazu reklamowania mięsa i nabiału. "Jeżeli nie można reklamować papierosów, to należy zakazać także reklam mleka, mięsa oraz jaj, które szkodzą ludziom i powodują cierpienia zwierząt" - argumentuje. "Co następne, delegalizacja schabowego i kontrole naszych talerzy?" - zapytał szef ludowców Władysław Kosiniak — Kamysz. Tak rozpoczęła się Pierwsza Wojna Schabowa.

Czy z zabielanego śmietaną żuru z białą kiełbasą i jajem, Polakom zostanie tylko żur? Minister rolnictwa apeluje: "Kupujmy mięso, mleko, nabiał — Sylwio Spurek żyj i pozwól żyć innym". "Panie Ministrze, weganie i weganki nie żywią się trawą i kamieniami. Zapraszam Pana po pandemii na niedzielny, wegański obiad" - odpowiedziała Sylwia Spurek. Przekabacenie Grzegorza Pudy na wegetarianizm może nie wystarczyć, bo tak się nieszczęśliwie składa, że wielkim fanem schabowego z ziemniakami i surówką z czerwonej kapusty jest sam prezes PiS Jarosław Kaczyński i niemal codziennie zamawia taki zestaw u pani Haliny. Więcej o jajach spod lady, goudzie z kontrabandy i ciężkich starciach Polaka z Polakiem o prawo do kotleta oraz sztukamięsa, w materiale wideo "Będzie dobrze" Adama Federa.

Spurek chce zdelegalizować schabowego? Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają