Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję! Wie, czy wojna zacznie się 16 lutego!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję! Wie, czy wojna zacznie się 16 lutego!

Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski miał wizję! Wie, czy wojna zacznie się 16 lutego!

2022-02-16 7:22

Czy 16 lutego wybuchnie na Ukrainie wojna? To pytanie spędza sen z powiek setkom tysięcy osób. Postanowiliśmy zapytać jasnowidza Jackowskiego o to, czy i kiedy będzie wojna na Ukrainie. Na prośbę Super Expressu najsłynniejszy polski jasnowidz miał wizję. Co w niej zobaczył? Czy Rosja rozpocznie wojnę 16 lutego? Przeczytajcie!

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Audycji, które prowadzi na swoim kanale YouTube, słuchają tysiące osób. To właśnie w ich trakcie jasnowidz Jackowski mówi co zobaczył w swoich wizjach przyszłości. Wielu nie daje wiary słowom jasnowidza, ale jego zwolenników jest równie dużo. Jasnowidz Jackowski zasłyną przepowiedniami przyszłości oraz tym, że wielokrotnie pomagał w odnajdywaniu zaginionych osób. Tym razem postanowiliśmy zapytać najsłynniejszego jasnowidza w Polsce o to, czy będzie wojna na Ukrainie. - Czy 16 lutego nastąpi atak Rosji na Ukrainę? Czy zacznie się wojna? -dokładnie tak brzmiało pytanie, które zadaliśmy jasnowidzowi Krzysztofowi Jackowskiemu. Specjalnie dla czytelników Super Expressu jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję przyszłości i zdradził czy 16 lutego zacznie się wojna na Ukrainie.

Zobacz to koniecznie: Jasnowidz Jackowski przeraża! TO zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję! Wie, czy wojna zacznie się 16 lutego!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

- Ja już jakiś czas temu to mówiłem, że Rosja bardzo konkretnie pogrywa sobie z Ameryką. To znaczy w sposób taki, że Rosja poddusza w sposób zagrożenia, które czujemy, a też poddusza Europę i Stany Zjednoczone wraz z Chinami surowcowo. Półprzewodników nie ma, z gazem są problemy, z wieloma innymi rzeczami. To jest podduszanie krajów NATO-wskich – mówił, co widzi w swojej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski. - Nie mam odczucia, żeby Putin chciał zaatakować Ukrainę. Przynajmniej nie w tym okresie. I to jest taka zabawa w kotka i myszkę. I w tej zabawie w gruncie rzeczy Putin wygrywa jak na razie propagandowo, ponieważ robi sobie dookoła Ukrainy ćwiczenia różnej treści militarne, natomiast nie robi nic, a Stany Zjednoczone ostrzegają o nagłym ataku, niespodziewanym i tak dalej. Ja mam wrażenie, że to jest daleko idąca gra ze strony Rosji, aczkolwiek wykluczam absolutnie i mam takie odczucie, a od dawna mówię, że światu grozi wojna. Nawet takie zdanie, które mówiłem przez wiele lat, zdanie, które nie do końca rozumiałem: „krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać” – powiedział Super Expressowi jasnowidz Jackowski. - Pandemia to jest lęk przed oddechem. To się potwierdziło. Jesteśmy krótko przed dużą wojną na świecie, ale póki co mamy do czynienia z zagrywką Rosji i tak to wygląda. Ja nie mam odczucia, żeby w tym momencie Rosja miała zaatakować Ukrainę. Chociaż pozory może takie sprawiać, ale to są pozory.

Sprawdź to! Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Przeczytaj swój aktualny horoskop: Horoskop dzienny na środę, 16 lutego 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka?

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Ziści się koszmar? Jasnowidz Jackowski miał wizję
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany