Bronisław Komorowski z rodziną

i

Autor: PAPARA26 Bronisław Komorowski z rodziną

Wnuki Bronisława Komorowskiego myślą, że dziadek świruje! Ile dzieci i wnuków ma Bronisław Komorowski?

Bronisław Komorowski ro człowiek ma bardzo rodzinny. W programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka były prezydent opowiedział m.in. o swoich najbliższych. Okazało się, że w początkach pandemii koronawirusa w domu Bronisława Komorowskiego w Budzie Ruskiej zamieszkały wszystkie jego dzieci i wnuki! Przy okazji były prezydent zdradził, że jego dzieci myślą, że... dziadek świruje! O co chodzi?

Bronisław Komorowski zaprosił dziennikarzy "Super Expressu" do swojego domu w Budzie Ruskiej. W programie "Politycy od kuchni" były prezydent pokazał, jak mieszka z dala od Warszawy. Nie zabrakło też rozmowy o polityce. Komorowski opowiedział m.in. o szokujących kulisach porażki wyborczej z Andrzejem Dudą w 2015 roku. Pojawiły się też tematy rodzinne. 

Ile dzieci i wnuków ma Bronisław Komorowski

Były prezydent w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim wspominał początki pandemii koronawirusa. Zamieszkał wówczas w Budzie Ruskiej wraz z dziećmi i wnukami. - Wszyscy się tu schroniliśmy przed zarazą, niewiele to dało, bo i tak wszyscy przechorowali, ale był taki moment, że mieszkaliśmy razem. Było to duże wyzwanie i - nie ukrywam - duża przyjemność - zdradził Bronisław Komorowski, który ma pięcioro dzieci i sześcioro wnuków. Gromadka pewnie za jakiś czas się powiększy. - Liczę na kolejne wnuki - powiedział były prezydent.

Zobacz program "Politycy od kuchni" z udziałem Bronisława Komorowskiego

Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022

Dlaczego wnuki myślą, że Bronisław Komorowski "świruje"?

W domu Bronisława Komorowskiego na wnuki czekają liczne atrakcje, m.in. trampolina i niezniszczalny konik na biegunach, który służył jeszcze dzieciom byłej głowy państwa. Komorowski przy okazji opowiedział zabawną anegdotkę związaną z dziećmi i wnukami. Pokazując dziennikarzom "Super Expressu" spichlerz, były prezydent zaznaczył, ze jest to "świron". - Tu na wschodzie tak mówiono o spichlerzach. Dzieci i wnuki są przekonane, że dziadek świruje, ale to jest świron - podkreślił Bronisław Komorowski.

W naszej galerii prezentujemy, jak mieszka Bronisław Komorowski w Budzie Ruskiej

Sonda
Jakim prezydentem był Bronisław Komorowski?
Nasi Partnerzy polecają