Bronisław Komorowski z rodziną

i

Autor: PAPARA26 Bronisław Komorowski z rodziną

Wnuki Bronisława Komorowskiego myślą, że dziadek świruje! Ile dzieci i wnuków ma Bronisław Komorowski?

Bronisław Komorowski ro człowiek ma bardzo rodzinny. W programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka były prezydent opowiedział m.in. o swoich najbliższych. Okazało się, że w początkach pandemii koronawirusa w domu Bronisława Komorowskiego w Budzie Ruskiej zamieszkały wszystkie jego dzieci i wnuki! Przy okazji były prezydent zdradził, że jego dzieci myślą, że... dziadek świruje! O co chodzi?

Bronisław Komorowski zaprosił dziennikarzy "Super Expressu" do swojego domu w Budzie Ruskiej. W programie "Politycy od kuchni" były prezydent pokazał, jak mieszka z dala od Warszawy. Nie zabrakło też rozmowy o polityce. Komorowski opowiedział m.in. o szokujących kulisach porażki wyborczej z Andrzejem Dudą w 2015 roku. Pojawiły się też tematy rodzinne. 

Ile dzieci i wnuków ma Bronisław Komorowski

Były prezydent w rozmowie z Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim wspominał początki pandemii koronawirusa. Zamieszkał wówczas w Budzie Ruskiej wraz z dziećmi i wnukami. - Wszyscy się tu schroniliśmy przed zarazą, niewiele to dało, bo i tak wszyscy przechorowali, ale był taki moment, że mieszkaliśmy razem. Było to duże wyzwanie i - nie ukrywam - duża przyjemność - zdradził Bronisław Komorowski, który ma pięcioro dzieci i sześcioro wnuków. Gromadka pewnie za jakiś czas się powiększy. - Liczę na kolejne wnuki - powiedział były prezydent.

Zobacz program "Politycy od kuchni" z udziałem Bronisława Komorowskiego

Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022

Dlaczego wnuki myślą, że Bronisław Komorowski "świruje"?

W domu Bronisława Komorowskiego na wnuki czekają liczne atrakcje, m.in. trampolina i niezniszczalny konik na biegunach, który służył jeszcze dzieciom byłej głowy państwa. Komorowski przy okazji opowiedział zabawną anegdotkę związaną z dziećmi i wnukami. Pokazując dziennikarzom "Super Expressu" spichlerz, były prezydent zaznaczył, ze jest to "świron". - Tu na wschodzie tak mówiono o spichlerzach. Dzieci i wnuki są przekonane, że dziadek świruje, ale to jest świron - podkreślił Bronisław Komorowski.

W naszej galerii prezentujemy, jak mieszka Bronisław Komorowski w Budzie Ruskiej

Sonda
Jakim prezydentem był Bronisław Komorowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają