Wiele gwiazd obecnych w mediach społecznościowych gra ze swoimi fanami w „pytania i odpowiedzi”. W lipcu 2018 roku na sesję szczerości ze swoimi obserwatorami zdecydowała się również Monika Miller. Padały przeróżne pytania - o tatuaże, o pasje, aż wreszcie ktoś zapytał: „Jesteś heteroseksualna?”. „Oj chyba nie, raczej bi” - odpowiedziała zaskakująco Monika! W swojej najnowszej rozmowie z portalem pomponik.pl 25-latka postanowiła jednak doprecyzować tę kwestię. Okazuje się, że sytuacja uległa zmianie i obecnie Monika Miller uważa, że jest... panseksualna!
Zobacz także: Wnuczka byłego premiera przeszła OPERACJĘ BIUSTU. Jak wygląda? [ZDJĘCIA]
- Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne - zdradziła wnuczka Leszka Millera. - Kobiety mnie nie podrywają. A mężczyźni? Trafiam na nieodpowiednie osoby, albo mnie to już nie kręci. Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność - tłumaczyła zaskakująco.
Czym jest panseksualizm? Poradnik Zdrowie informuje, że nazywany jest on czwartą (a czasem i piątą, jeśli do heteroseksualizmu, homoseksualizmu i biseksualizmu doliczyć aseksualizm), orientacją seksualną. Termin "panseksualizm" został spopularyzowany przez ojca psychoanalizy Zygmunta Freuda, który u początków XX wieku stwierdził, że większością ludzkich zachowań nie kieruje nic innego jak popęd seksualny.
Sprawdź także: Ale GORĄCO! Wnuczka Millera prowokuje w swoim teledysku [WIDEO]
Według definicji GLAAD, amerykańskiej organizacji osób LGBT, panseksualista to "osoba, która ma zdolność tworzenia trwałych – fizycznych, romantycznych i/lub emocjonalnych – relacji z osobami jakiejkolwiek płci kulturowej". Panseksualista swoje pożądanie kieruje wyłącznie wobec dorosłych osób, jednak bez względu na ich płeć biologiczną, orientację seksualną. W tym tkwi właśnie różnica między panseksualistami a biseksualistami. Biseksualiście podoba się kobieta czy mężczyzna, panseksualista nie widzi ludzi poprzez bipolarny podział płci. Dla panseksualisty nie istnieją kobiety czy mężczyźni, a po prostu osoby. Płeć czy raczej tożsamość płciowa nie ma znaczenia: panseksualista może zakochać się w kimś, kto określa siebie jako kobietę, mężczyznę, osobę inter- czy transpłciową.