Monika Miller i Leszek Miller

i

Autor: WBF

Wnuczka Millera zdradza swoją orientację seksualną. Ma ją tylko 1% ludzi

2020-06-10 18:08

Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" wnuczka Leszka Millera na stałe wbiła się do świadomości społeczeństwa. Choć początkująca piosenkarka ma dopiero 25 lat już niejednokrotnie pokazywała, że potrafi szokować – jak nie tatuażami, to odważnymi sesjami czy też bardzo seksownym teledyskiem. Ponadto uwagę mediów Monika Miller zwróciła obwieszczając, że wciąż poszukuje swojej tożsamości seksualnej, Przyznała wówczas, że jest biseksualna, ale okazuje się, że to już nieaktualne!

Wiele gwiazd obecnych w mediach społecznościowych gra ze swoimi fanami w „pytania i odpowiedzi”. W lipcu 2018 roku na sesję szczerości ze swoimi obserwatorami zdecydowała się również Monika Miller. Padały przeróżne pytania - o tatuaże, o pasje, aż wreszcie ktoś zapytał: „Jesteś heteroseksualna?”. „Oj chyba nie, raczej bi” - odpowiedziała zaskakująco Monika! W swojej najnowszej rozmowie z portalem pomponik.pl 25-latka postanowiła jednak doprecyzować tę kwestię. Okazuje się, że sytuacja uległa zmianie i obecnie Monika Miller uważa, że jest... panseksualna!

Zobacz także: Wnuczka byłego premiera przeszła OPERACJĘ BIUSTU. Jak wygląda? [ZDJĘCIA]

- Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne -  zdradziła wnuczka Leszka Millera. - Kobiety mnie nie podrywają. A mężczyźni? Trafiam na nieodpowiednie osoby, albo mnie to już nie kręci. Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność - tłumaczyła zaskakująco.

Czym jest panseksualizm? Poradnik Zdrowie informuje, że nazywany jest on czwartą (a czasem i piątą, jeśli do heteroseksualizmu, homoseksualizmu i biseksualizmu doliczyć aseksualizm), orientacją seksualną. Termin "panseksualizm" został spopularyzowany przez ojca psychoanalizy Zygmunta Freuda, który u początków XX wieku stwierdził, że większością ludzkich zachowań nie kieruje nic innego jak popęd seksualny.

Sprawdź także: Ale GORĄCO! Wnuczka Millera prowokuje w swoim teledysku [WIDEO]

Według definicji GLAAD, amerykańskiej organizacji osób LGBT, panseksualista to "osoba, która ma zdolność tworzenia trwałych – fizycznych, romantycznych i/lub emocjonalnych – relacji z osobami jakiejkolwiek płci kulturowej". Panseksualista swoje pożądanie kieruje wyłącznie wobec dorosłych osób, jednak bez względu na ich płeć biologiczną, orientację seksualną. W tym tkwi właśnie różnica między panseksualistami a biseksualistami. Biseksualiście podoba się kobieta czy mężczyzna, panseksualista nie widzi ludzi poprzez bipolarny podział płci. Dla panseksualisty nie istnieją kobiety czy mężczyźni, a po prostu osoby. Płeć czy raczej tożsamość płciowa nie ma znaczenia: panseksualista może zakochać się w kimś, kto określa siebie jako kobietę, mężczyznę, osobę inter- czy transpłciową.

Sedno Sprawy - Leszek Miller
Nasi Partnerzy polecają