Kamila Biedrzycka, prowadząca Express Biedrzyckiej

i

Autor: SE Kamila Biedrzycka, prowadząca "Express Biedrzyckiej"

Zapraszamy do oglądania

Włodzimierz Cimoszewicz i prof. Radosław Markowski w „Expressie Biedrzyckiej”, w „Sednie sprawy" Jan Maria Jackowski

2024-02-28 17:38

Włodzimierz Cimoszewicz i prof. Radosław Markowski będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w czwartek 29 lutego lutego 2024 roku o godz. 9:07 na You Tube na kanale "Super Expressu" Natomiast w "Sednie Sprawy" gościem będzie Jan Maria Jackowski.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W czwartek 29 lutego 2024 roku kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.07 można obejrzeć kolejny już odcinek programu "Express Biedrzyckiej". Program istnieje na naszym redakcyjnym kanale już od dłuższego czasu. "Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w czwartek 29 lutego 2024 roku: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premierprof. Radosław Markowski - politolog, Uniwersytet SWPS.

Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Jan Maria Jackowski - były senator. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Express Biedrzyckiej - DR MAŁGORZATA BONIKOWSKA