Posłanka PO Kinga Gajewska

i

Autor: archiwum prywatne Kinga Gajewska w trzeciej ciąży

Wielkie święto u Gajewskiej i Myrchy. Cała rodzina ubrana na różowo

2021-08-06 13:09

Wyjątkowy dzień mają za sobą posłowie Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha. Małżonkowie świętowali ostatnio pierwsze urodziny ukochanej córeczki Liliany. Impreza była wyjątkowa, bo cała na różowo! Różowe były dekoracje, balony i stroje całej rodziny. Mała Lilka była zachwycona.

Pierwsze urodziny ukochanej córeczki Lilianki świętowali ostatnio Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha. Impreza była zorganizowana z rozmachem i odbyła się w ogrodzie. Rodzice stanęli na wysokości zdania i stworzyli córeczce wprost bajkowy świat. Było różowe dekoracje, brama z baloników i wielki dmuchany, różowy fleming. Posłanka i jej córeczka miała też wianki z różowych kwiatów, obie wyglądały uroczo. Zdjęciami w sieci pochwalił się dumny tata. Polityk nie krył wzruszenia, że jego maleńka córeczka kończy roczek. Nad całą uroczystością czuwała mama małej jubilatki: - Nasza Lilka ma już 1 rok. To była cudowna, różowa impreza! Wszystko z szalonego imprezowego planu mamy Kingi Gajewskiej udało się! A goście jak zwykle stanęli na wysokości zadania! Dziękujemy dziadkom za pomoc w przygotowaniach i opiece nad maluchami - napisał w Internecie zadowolony poseł Myrcha. Jak dodał: - A za rok… kolejny „roczek. Myrcha i Gajewska spodziewają się trzeciego dziecka, więc Lilka niebawem zostanie starszą siostrą. Przypomnijmy, że para ma też ponad dwuletniego synka Juliusza. 

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński: USA traktuje dziś Polskę jak wroga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE