Kuba Badach Ola Kwaśniewska

i

Autor: AKPA

Wielki sukces Kwaśniewskiej i jej męża Kuby Badacha! Cóż za radość. Jest owoc wspólnej pracy!

2021-11-17 16:27

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach pochwalili się wspaniałą wiadomością. Małżonkowie zostali uhonorowani za dokonania muzyczne. Album "Oldschool" Badacha został wyróżniony platynową płytą. Za teksty na płycie odpowiadała Kwaśniewska. To wspólny sukces małżonków.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 2012 roku. Ostatnio Kwaśniewska w jednym z wywiadów wspominała o tym, jak poznała przyszłego męża. Doszło do tego dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Gdy Kwaśniewska występowała w show, za muzykę w programie odpowiadał Adam Sztaba, wtedy związany z Dorotą Szelągowską. To właśnie Sztaba zaprosił Kwaśniewską na imprezę, na którą wpadł też Badach. To tam między nimi zaiskrzyło! Wybuchła wielka miłość, którą ukoronowano ślubem. Małżonkowie są szczęśliwi, a we wrześniu obchodzili 9. rocznicę ślubu. Są zgodni i mocno się wspierają, a do tego współpracują ze sobą. Ta praca zaowocowała. Kuba Badach stworzył płytę, która pokryła się platyną. Chodzi o krążek "Oldschool". To właśnie za teksty na płycie odpowiadała Aleksandra Kwaśniewska i została również wyróżniona!

SPRAWDŹ>>>Jolanta Kwaśniewska po latach wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie!

Wielki sukces Kwaśniewskiej i jej męża Kuby Badacha! Cóż za radość. Jest owoc wspólnej pracy!

Córka byłej pary prezydenckiej Jolanty Kwaśniewskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego pokazała zdjęcie płyty, na której napisano: - Platynowa płyta dla Aleksandry Kwaśniewskiej za sprzedaż albumu "Oldschool". Jej mąż Kuba Badach także pokazał fotkę płyty: - Platynowa płyta dla Kuby Badacha za sprzedaż albumu "Oldschool". Przykład Kwaśniewskiej i Badacha pokazuje, że miłość i wspólna praca jednak idą w parze. 

NIŻEJ ZNAJDZIECI PIĘKNE ZDJĘCIA OLI KWAŚIEWSKIEJ I JEJ MĘŻA KUBY BADACHA

Sonda
Czy Aleksandra Kwaśniewska jest dobrą dziennikarką?
Express Biedrzyckiej - Bogdan Zdrojewski: Rząd stawia straż graniczną w tragicznej sytuacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają