Wielki powrót Szumowskiego! W takiej roli jeszcze go nie widziałeś

2021-09-13 17:27
Łukasz Szumowski
Autor: Beata Zawadzka/East News, Maciej Kaczmarski/REPORTER

Łukasz Szumowski (49 l.) zapadł w pamięci Polaków jako minister zdrowia, która mierzył się z pierwszą falą koronawirusa. Były szef resortu zdrowia jest też znanym lekarzem kardiologiem. Okazuje się, że Łukasz Szumowski podjął się ostatnio ważnego zadania. W takiej roli byłego ministra zdrowia jeszcze nie widzieliśmy. To zdjęcie wszystko wyjaśnia.

A to niespodzianka! Podczas niedzielnej beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego (+80 l.) i matki Elżbiety Czackiej (+85 l.) nad zdrowiem pielgrzymów zgromadzonych na placu przed Świątynią Opatrzności Bożej czuwał Łukasz Szumowski. Fotoreporter "SE" wypatrzył byłego ministra zdrowia wśród wiernych. – Zgłosiłem się jako wolontariusz do opieki medycznej – relacjonuje medyk. 

Nie przegap:

- NIEZNANY fakt z życia Szumowskiego. Służył potrzebującym ze znaną ŚWIĘTĄ

- Tajemnicza przepowiednia zakonnicy dla ministra Łukasza Szumowskiego i jego żony. Kobieta zmarła po jej wygłoszeniu

Pielgrzymi nie mogli lepiej trafić. Szumowski to kardiolog i profesor nauk medycznych. – Na szczęście nie było żadnych poważnych zdarzeń. Jedną osobę trzeba było odesłać karetką. Większość to były drobne zasłabnięcia, które udało się szybko opanować – podkreśla były szef resortu zdrowia.

Sonda
Jak oceniasz działalność Łukasza Szumowskiego?
Super Raport 13.09 (Goście: Waldemar Buda - wiceminister funduszy, PiS oraz dr Anna Materska-Sosnowska - WNPiSM UW) Sedno Sprawy Michał Kurtyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE