Joe Biden, hotel Marriott

i

Autor: Evan Vucci/AP, Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS

Wizyta prezydenta USA w Polsce

Wielka wpadka hotelu Marriott w czasie wizyty Bidena. Kto do tego dopuścił?!

2023-02-21 11:25

Od poniedziałku hotel Marriott Warszawa jest jednym z najlepiej strzeżonych miejsc na świecie, ponieważ przebywa w nim prezydent USA Joe Biden ze swoimi współpracownikami. Amerykański polityk przybył do Europę w przeddzień rocznicy napaści Rosji na Ukrainę. Przy okazji hotel zaliczył wpadkę, ponieważ reklamuje przed gośćmi swój obiekt w… Moskwie.

Prezydent Joe Biden w Warszawie

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden w poniedziałek wieczorem wrócił pociągiem z Kijowa do Przemyśla, a następnie samolotem przyleciał z Rzeszowa do Warszawy, gdzie spędził noc po wyczerpującej podróży. Zanim się zameldował w hotelu, Marriott Warszawa został dokładnie sprawdzony przez służby polskie oraz amerykańską Secret Service. Funkcjonariusze przejrzeli w hotelu każdy kont, aby zagwarantować Bidenowi bezpieczeństwo i dyskrecję.

Amerykański prezydent przybył do Europy z okazji rocznicy inwazji Rosji na Ukrainę. Ukraińska obrona prowadzona dzięki pomocy państw Zachodu, które sprzeciwiają się barbarzyńskiej agresji Putina. Sytuacja między państwami demokratycznymi i władzami na Kremlu jest wyjątkowo napięta.

Joe Biden jest poważnie schorowany?! Donald Trump zarzucał mu demencję! Ile lat ma prezydent USA?

Reklama hotelu w Moskwie

Jak się okazuje, w tych okolicznościach, tuż przed przybyciem do hotelu Marriott Joe Bidnena, w hallu warszawskiego obiektu wyświetlana była reklama innego hotelu tej samej sieci, a mianowicie... Moscow Marriott Tverskaya Hotel. Widać ją na zdjęciu poniżej. Jedno jest pewne – prezydent USA nie wybiera się do rosyjskiej stolicy.

Sonda
Czy wizyta Joe Bidena w Polsce to dobry pomysł?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają