Straż Graniczna, Krystyna Pawłowicz

i

Autor: TOMASZ MATUSZKIEWICZ/SUPER EXPRESS, PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz na Twitterze komentuje kryzys na granicy

Kryzys na granicy. Ważny apel Krystyny Pawłowicz! Takich słów nikt się nie spodziewał

2021-11-09 10:25

Krystyna Pawłowicz słynie z niezwykłej aktywności na Twitterze. Była posłanka PiS uwielbia publikować kontrowersyjne posty, które w przestrzeni internetu są szeroko komentowane. Tym razem najsłynniejsza prawnik w Polsce postanowiła odnieść się do kryzysu na granicy. Pawłowicz nie szczędziła miłych słów pod adresem osób, które uczestniczą w akcji obrony granic. Co napisała?

Krystyna Pawłowicz jest przez niektórych uważana za osobę szorstką. Jednak druga twarz byłej posłanki PiS zdaje się być nieco inna. Sędzia TK wykorzystując Twitter do dzielenia się swoimi przemyśleniami postanowiła podziękować osobom, które przy granicy z Białorusią dbają o to, aby część agresywnych migrantów nie przedostała się na polską stronę. Pawłowicz wprost rozpływa się nad wspomnianymi osobami, nie szczędząc przy tym komplementów. 

"Broniący teraz naszych granic - jesteście już BOHATERAMI !O Waszym wyczynie będą się uczyły dzieci w szkołach.Przepełnia mnie duma, wzruszenie i wdzięczność gdy widzę jak murem własnych ciał ofiarnie uniemożliwiacie agresorom rusko- islamskim przełamanie polskiej granicy(pisownia oryginalna" - napisała na Twitterze PawłowiczCiekawe, czy słowa sędzi TK dotrą do osób, które strzegą polskiej granicy? Być może treść postu Pawłowicz sprawi, że służby mundurowe poczują się docenione. Jednak dopiero historia wskaże, czy rzeczywiście działania m.in. Straży Granicznej będą tematem na lekcjach historii. 

Express Biedrzyckiej -Joanna Mucha: Mogła umrzeć każda z nas. Jestem za liberalizacją prawa aborcyjnego
Sonda
Czy obawiasz się sytuacji na polsko-białoruskiej granicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany