Lech Wałęsa

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

Wałęsa w nietypowej roli. Na stadionie wszyscy oniemieli z zachwytu

2022-05-17 11:43

Lech Wałęsa, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, cały czas ma napięty grafik i na brak zajęć z pewnością nie narzeka. Były prezydent pochwalił się nawet zdjęciami z rozpoczęcia meczu baseballowego Boston Red Sox przeciwko Houston Astros. Wałęsa otrzymał okolicznościową koszulkę i rzucił pierwszą piłkę podczas zawodów.

Lech Wałęsa podczas poniedziałkowego spotkania w amerykańskiej lidze baseballu znów mógł poczuć się jak idol. Były prezydent otrzymał nawet okolicznościową koszulkę od klubu Red Sox z własnym nazwiskiem i numerem 22. Laureat nagrody Nobla pochwalił się wydarzeniem na swoim koncie na Instagramie. Były prezydent rzucił również pierwszą piłkę na rozpoczęcie meczu Boston Red Sox przeciwko Houston Astros. - Dzisiaj rozpocząłem pierwszym rzutem mecz baseball Boston Red Sox vs Houston Astros - napisał wyraźnie zadowolony Lech Wałęsa.

Wałęsa przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie stara się zabiegać o pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Jak już wcześniej opisywaliśmy, były prezydent przemawiał m.in. w Hartford.

ZOBACZ TEŻ: Wałęsa na drodze w USA. Musiał interweniować policjant, okazał się Polakiem!

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową
Sonda
Kto był lepszym prezydentem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE