W tym grobie spocznie Kamil Durczok. Dziennikarz zostanie pochowany z kimś bardzo bliskim [ZDJĘCIA]

2021-11-17 8:59

Kamil Durczok zmarł we wtorek 16 listopada nad ranem. Znany dziennikarz miał 53 lata. Jak podał szpital, do którego Durczok trafił w poniedziałek po południu, jego stan był ciężki. - Pacjent zmarł w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - oświadczyła placówka, podając przyczyny śmierci Kamila Durczoka. Znanego dziennikarze żegnają bliscy, przyjaciele, koledzy po fachu. Wiemy, gdzie zostanie pochowany Kamil Durczok. Dziennikarz nie będzie spoczywał samotnie.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Relacja z uroczystości TUTAJ

Kamil Durczok odszedł nagle. Dziennikarskie środowisko jest pogrążone w żałobie. Były prezenter "Faktów" TVN trafił w poniedziałek do szpitala w Katowicach-Ligocie. Jego stan był ciężki. Lekarze walczyli o jego życie. Niestety, we wtorek (16 listopada) około godz. 4.30 Kamil Durczok zmarł. Informacja o jego śmierci pojawiła się rano we wszystkich serwisach informacyjnych. Wiadomo, że w ostatnich miesiącach 53-latek zmagał się z chorobą alkoholową. Nie ukrywał tego. Opowiadał o niej otwarcie w mediach. Koledzy po fachu pamiętają Durczoka jako profesjonalistę ze świetnym warsztatem, ale także jako człowieka z trudnym charakterem. Wszyscy jednak są zgodni, że pochodzący ze Śląska dziennikarz był swego czasu jedną z najważniejszych postaci mediów w Polsce.

Czytaj także: Wstrząsające szczegóły śmierci Kamila Durczoka. "To była kwestia kilku godzin"

Kamil Durczok nie żyje

Pogrzeb Kamila Durczoka. Wiemy, gdzie zostanie pochowany

Pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się w piątek 19 listopada o godz. 9:00 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Z naszych informacji wynika, że dziennikarz spocznie w grobie razem ze swoim tatą, Krystianem. Ojciec dziennikarza zmarł w grudniu 2016 roku. Był żegnany w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach Kostuchnie. Jest pochowany na pobliskim cmentarzu. W okresie PRL Krystian Durczok był mechanikiem samochodowym. Po przemianie ustrojowej miał sieć samochodowych. Kamil zawsze podkreślał, że mógł liczyć w trudnych chwilach zarówno na matkę, jak i na ojca. - Rano umarł mój tata. Człowiek, któremu wszystko zawdzięczam. RIP - napisał Durczok, gdy jego ojciec odszedł na tamten świat. Poniżej zdjęcia grobu, w którym syn spocznie razem ze swoim ojcem.

Zobacz również: Pogrzeb Kamila Durczoka. Kiedy ostatnie pożegnanie? Wiemy, gdzie zostanie pochowany Kamil Durczok [DATA]

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE