Jarosław Kaczyński

i

Autor: Piotr Grzybowski/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

BĘDĄ SIĘ NARADZAĆ

W czwartek wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. Terlecki się wygadał

2022-09-27 14:53

W czwartek (29 września) odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. O wszystkim opowiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki na antenie Polskiego Radia. Prezes partii Jarosław Kaczyński ma w czasie wjazdowego posiedzenia wyznaczyć cele partii na najbliższy czas.

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. O czym będą rozmawiać? 

Politycy Prawa i Sprawiedliwości już w czwartek (29 września) zbiorą się na wyjazdowym posiedzeniu klubu. Taką informację przekazał na antenie Polskiego Radia wicemarszałek Sejmu z PiS, Ryszard Terlecki. Czym politycy Prawa i Sprawiedliwości będą zajmowali się na wyjazdowym posiedzeniu klubu? Wicemarszałek z PiS, Ryszard Terlecki ujawnił: - Będziemy omawiać wszystkie bieżące zdarzenia, będziemy rozmawiać także o tematach, które państwo (przyp. - dziennikarze) sugerują, korzystając z różnych przecieków, o sporach wewnątrz rządu, więc one muszą zostać ostatecznie rozwiązane i zakończone - przekazał w rozmowie z radiem Terlecki. Polskie Radio podaje, że w czasie wyjazdowego posiedzenia klubu planowane jest wystąpienie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który ma zaprezentować plany partii na najbliższe tygodnie. Spotkanie ma się odbyć tuż po posiedzeniu Sejmu, które rusza w środę (28 września) i jest zaplanowane na dwa dni. 

Trzeba przyznać, że w PiS mają o czym rozmawiać. Wystarczy wspomnieć najnowsze nieoficjalne doniesienia, które głoszą, że z KPRM ma się pożegnać minister Michał Dworczyk, który jest szefem kancelarii premiera. Po drugie od pewnego czasu pojawiają się pogłoski dotyczące nawet zmiany premiera. 

Express Biedrzyckiej - Śmiszek: wydaje mi się, że Kaczyński wyznaje zasadę "nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy"
Sonda
Czy Twoim zdaniem PiS radzi sobie z drożyzną?
Nasi Partnerzy polecają