Andrzej Duda i Agata Duda

i

Autor: Paweł Wiśniewski

U Rydzyka podsumowali działania Agaty Dudy. Pierwsza dama tego nie zapomni!

2020-01-04 18:43

Kolejny rok za nami. Dziennikarze telewizji Trwam, czyli stacji związanej z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, postanowili przyjrzeć się działalności pierwszej damy w roku 2019. Wiele osób często drwi, że Agata Duda robi za mało i tylko milczy. Jednak prawda jest zupełnie inna. U Rydzyka czarno na białym przedstawiono, co zrobiła pierwsza dama, a zrobiła wiele.

Pierwsza dama w 2019 roku miała pełne ręce roboty. Często jako  żona prezydenta towarzyszyła mężowi w wyjazdach po Polsce i innych krajach. Policzono, że Agata Duda w minionym roku brała udział w ponad 50 wizytach krajowych i zagranicznych. Pierwsza dama znana jest też z tego, że wspiera akcje charytatywne, w 2019 wsparła ponad 50 inicjatyw charytatywnych. Mało tego, objęta patronatem ponad 60 akcji, wysłała kilkadziesiąt listów. Bardzo często w czasie swoje pracy spotykała się z osobami potrzebującymi, zmagającymi się z niepełnosprawnością. Katarzyna Wdowiak z Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w rozmowie z tv Trwam podkreśliła, że pani prezydentowa w czasie pakowania paczek świątecznych z żywnością nawet na chwilę nie odpoczęła, cały czas pracowała: -  Najwięcej pracy włożyła pani prezydentowa, nie odpoczywała ani na moment, pracowała bez wytchnienia, także byliśmy pod wrażeniem wysiłku, pracowitości.

SPRAWDŹ: KOBIETA stanęła w obronie Jarosława Kaczyńskiego! Ależ się zagotowało!

O wielkiej roli pierwszej damy mówił w materiale przygotowanym w telewizji Rydzyka, minister z prezydenckiej  kancelarii Adam Kwiatkowski: -  Pani prezydentowa spotykała się ze środowiskiem polonijnych nauczycieli, odwiedzała te miejsca, w których Polacy niosą pomoc swoim rodakom, ale też obywatelom tych państw, w których mieszkają. Do tego Agata Duda spotykała się z dziećmi, zapraszała uczniów do Pałacu Prezydenckiego i sama odwiedzała ich w szkołach. Takich pięknych słów na temat swojej działalności Agata Duda z pewnością nie zapomni.

Warto też dodać, że zawsze w czasie spotkań pierwsza dama wyglądała bardzo elegancko i z klasą. Ostatnio na łamach "Super Expressu" znany stylista i projektant ocenił jej styl KLIKNIJ  I SPRAWDŹ.

ZOBACZ:  Magdalena Adamowicz powiedziała, co zrobiła z obrączką męża. To NIEZWYKŁE

Jacek Prusinowski - Krzysztof Bosak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE