Marianna Schreiber: Mam tego dość

i

Autor: SE foto Tomasz Radzik, Shutterstock

Tylko śmierć Putina zakończy wojnę? Nowy odcinek "Mam tego dość!" Marianny Schreiber

2022-06-24 17:36

Marianna Schreiber w najnowszym odcinku programu "Mam tego dość!" po raz kolejny zabrała głos na temat wojny na Ukrainie i rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. - Przeraża mnie bezradność świata w obliczu wojny w Ukrainie. Codziennie zabijani są niewinni ludzie! Najważniejsi politycy w Europie najwyraźniej czekają, aż to ludobójstwo samo się zakończy. A może czekają na śmierć Putina? - zastanawia się Schreiber. Cały odcinek już wieczorem na You Tube Super Expressu!

Jeszcze przed wybuchem wojny, dosłownie na kilka dni przed bestialskim atakiem Rosji na Ukrainę, Marianna Schreiber w programie "Mam tego dość!" zabrała głos na temat Władmira Putina. Schreiber jasno i wprost powiedziała wówczas, co sądzi o prezydencie Rosji: - Władimir Putin, najgroźniejszy żyjący terrorysta XXI wieku, przywódca Rosji, który robi wszystko, by jak najdłużej rządzić strasząc wszystkich wokoło. Imperator, któremu wydaje się, że jest pępkiem świata. Zagwarantował sobie władzę w Rosji aż do 2036 roku. Jest bezwzględny wobec swoich politycznych przeciwników: zagadkowe śmierci opozycjonistów, więzienia, to w Rosji chleb powszedni. Putin od lat straszy świat - komentowała wówczas prowadząca program.

Teraz zaś, w najnowszym odcinku Marianna Schreiber postanowiła zastanowić się, jak długo jeszcze może potrwać wojna na Ukrainie i przyjrzeć się temu, jak świat reaguje na okrucieństwo tej wojny:

- Świat wydaje się bezradny. Zachód nie ma pomysłu w obliczu wojny. Poza wysyłaniem różnej zbieraniny broni dla armii ukraińskiej inne metody zawodzą. Po co to częste dzwonienie, zwłaszcza Macrona i wiszenie na słuchawce z Putinem? (...) Świat najwyraźniej czeka bezczynnie aż Putin sam zniknie. I wydaje się, że ten konflikt będzie trwał tak długo, aż rzeczywiście tak się stanie. Czy to jest możliwe? Czy waszym zdaniem Rosjanie, którzy ślepo wierzą w każde słowo swojego prezydenta, są gotowi do buntu? To jest warunek konieczny, aby ustały działania wojenne wywołane przez szaleńca. Niestety, aż 72 proc. Rosjan popiera najazd na Ukrainę. A może Putina odsuną od władzy jakieś wewnętrzne siły w Rosji? Myślę, że jest to raczej nie możliwe, bo on robi wszystko, aby ją zachować. A może Putin zostanie zabity na zlecenie generałów, służb, czy tych którzy tracą na separacji Rosji? Albo umrze na skutek ciężkiej choroby i problem sam się rozwiąże. Tylko ile czasu będziemy czekać?! - zastanawia się i pyta Marianna Schreiber.

NOWY ODCINEK PROGRAMU MARIANNY SCHREIBER "MAM TEGO DOŚĆ!" JUŻ W PIĄTEK 24 CZERWCA O GODZ. 19:00 DO OBEJRZENIA NA KANALE SUPER EXPRESSU NA YOU TUBE. ZAPRASZAMY!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE